Dávkovač dezinfekce do bytu i kanceláře. Jak eliminovat nežádoucí bakterie pomocí nano stříbra? 

Viry a bakterie jsou všudypřítomné. Přestože si pravidelně myjete ruce, každý den se dotknete tolika předmětů, že není možné zachovat své dlaně hygienicky čisté. Právě proto jsou tu dezinfekční gely nebo roztoky, které dokáží zlikvidovat mnohem více mikroorganismů než obyčejné mýdlo. Pokud si navíc zvolíte dezinfekci s obsahem koloidního stříbra, dosáhnete ještě lepších výsledků.             

Účinky nano stříbra byly známy již ve starověkém Řecku. Mikročástice stříbra rozptýlené v destilované vodě dokáží pronikat do enzymů škodlivých anaerobních mikroorganismů a ničit je zevnitř. Přitom jsou schopné zachovat aerobní bakterie, které jsou pro naše tělo prospěšné. Nano stříbro dokonce napomáhá rozvoji buněk a navíc má protizánětlivé účinky. Také se podílí na dozrávání T-buněk, které tvoří základ našeho imunitního systému.

Chcete-li udržet své ruce hygienicky čisté, posílit svou imunitu a navíc mít hebkou pokožku, dbejte na to, abyste měli dezinfekční gel stále u sebe. Pokud jde o vaši domácnost, můžete si pořídit dávkovač dezinfekce, který umístíte na viditelné místo. Více takových dávkovačů poslouží skvěle i v kanceláři. Umístěte je na místo, kudy denně projde nejvíce kolegů. Po skončení meetingů a schůzí je také dobré dezinfikovat stoly dezinfekčními roztoky ve spreji. Ty stačí otřít suchým hadříkem a místnost bude hygienicky čistá a připravená na další schůzku.

Dezinfekční gely a roztoky seženete též v menších cestovních lahvičkách, které jsou ideální do kabelky nebo i kapsy. Noste je všude s sebou a pečujte o své dlaně kdykoli vyjdete z MHD nebo jiného prostoru, kde se zdržuje více lidí.