Od té doby, co je tu s námi nepřítel jménem koronavirus, každý z nás mnohem více dbá na to, aby si pečlivě umýval ruce, dezinfikoval je a správně používal roušky.

Ale nejen covid dokáže lidskému organismu ublížit, proto bychom se měli preventivně a pravidelně umývat dezinfekčním mýdlem pokaždé, když přijdeme domů, a používat dezinfekci, pokud se vyskytujeme na místech, jako jsou nákupní centra, veřejné záchody, MHD apod. Za sebe mohu říct, že pro mě je používání těchto prostředků velmi citlivou záležitostí, ne každý vyhovuje mé pokožce, většina dezinfekcí mi na rukou zanechá lepkavý film a mnoho mýdel vysouší mé ruce natolik, že se pak neobejdu bez kvalitního krému na ruce.

Za produkty značky Nanolab se ale mohu zaručit, jelikož po té mase nekvalitních přípravků jsem konečně našla dezinfekci, která je jednak praktická, svou velikostí se vejde do kabelky a díky rozprašovači se perfektně nanáší. Nelepí se, okamžitě se vsákne, takže o ní vůbec nevíte. Co se týče dezinfekčního mýdla, opravdu ho z celého srdce doporučuji. Myjeme se s ním několikrát denně a je to první takové mýdlo, které mi na rukou nedělá suché mapy a ekzém. Nanolab také nabízí roušky nebo super nanošátky. Mrkněte na jejich web a určitě nějaké produkty vyzkoušejte, rozhodně vás nezklamou.

Romana Bömová, instagram @naskokvkuchyni