Antigenní rychlotest na COVID-19 z přední části nosu nebo krku: 5 ks

Kód: P00660
189 Kč / ks 156 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Možnosti doručení
Rychlý antigenní test na přítomnost koronaviru, určený pro výtěr z nosu, nosohltanu nebo krku. Výtěrový test s koloidním zlatem do 15 minut detekuje virus. Určeno pro profesionály i samotestování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Singclean Antigen rychlotest na COVID-19 z přední části nosu, nosohltanu nebo krku: 5 ks

EXP: 2023-12-16

COVID-19 Antigen Test Kit (koloidní zlato) - rychlý antigenní test na přítomnost koronaviru (SARS-CoV-2) pro výtěr z nosu, nosohltanu nebo krku. Výtěrový test s koloidním zlatem do 15 minut detekuje virus v jeho inkubační periodě v akutní fázi a počáteční fázi nemoci.

 • rychlý
 • spolehlivý s přesností: 99,69 %
 • výsledek do 15 minut
 • bez nutnosti odesílat vzorky do laboratoře
 • snadné a bezbolestné použití v pohodlí domova či kanceláře
 • výtěr z nosu, nosohltanu nebo krku
 • detekuje všechny mutace viru SARS-CoV-2
 • návod je v českém jazyce
 • účinnost: 99,92 %
 • celková přesnost: 98,84 %
 • určeno pro profesiónály i samotestování

 Sada obsahuje 1 ks testu.

 • 1x Antigení rychlotest Singclean COVID-19 (metoda koloidního zlata) zatavené se sáčky proti vlhkosti
 • 1x Tyčinka s vatovým tamponem
 • Extrakční zkumavka a kapátko
 • 1x lahvička 6 ml reakčního roztoku pufru (buffer)
 • 1x Návod k použití

Test lze skladovat při pokojové teplotě nebo v chladu (4–30 °C). Testovací sada je stabilní do data expirace vytištěného na uzavřeném pouzdru. Testovací sada musí až do použití zůstat v uzavřeném pouzdře. Chraňte před mrazem. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti.

Provedení testu

Před testováním nechte testovací kazetu, vzorek a pufr pro extrakci antigenu při pokojové teplotě (15-30 °C).

 1. Vyjměte testovací kazetu z uzavřeného fóliového sáčku. Nejlepších výsledků bude dosaženo, pokud je test proveden do jedné hodiny.
 2. Umístěte testovací zařízení na čistý a rovný povrch.

Postup testu:

Vyberte si jednu z možností A nebo B a nebo C pro odběr testovacího vzorku.

A) Požádejte pacienta, aby odstranil sekrety na povrchu přední nosní dutiny, aby byla hlava mírně nakloněná a jemně a pomalu zasuňte odběrovou štětičku do přední dutiny nosní(nosní dírky) a několikrát otočte pro správný odběr epiteliálních buněk z hlenu. Zůstaňte několik sekund pro vstřebání sekretů a poté jemným točením vytáhněte štětičku. 

B) Při výtěru ze zadní stěny dutiny ústní zaveďte sterilní odebírací štětičku, dodanou v soupravě, do oblasti zadní stěny hltanu, mandlí a dalších zanícených oblastí. Dbejte, aby se štětička nedotýkala jazyka, tváří a zubů. 

C) Požádejte pacienta, aby odstranil sekrety na povrchu přední nosní dutiny, aby byla hlava mírně nakloněná a jemně a pomalu zasuňte odebírací štětičku nosní dutinou do nosohltanu. Když narazíte na odpor, dosáhli jste zadního nosohltanu, zůstaňte několik sekund ke vstřebání sekretů a jemným točením vytáhněte štětičku.

 1. Umístěte zkumavku na extrakci antigenu na pracovní stůl. Umístěte lahvičku s pufrem pro extrakci antigenu svisle dolů, stlačte lahvičku, aby pufr odkapával volně do extrakční zkumavky tak, aniž byste se dotkli okraje zkumavky a přidejte 6 kapek (asi 200 µl) do extrakční trubice.
 2. Vložte tamponový vzorek do extrakční zkumavky s předem přidaným s pufrem pro extrakci antigenu a přibližně 10krát otáčejte tyčinkou s tamponem. Přitlačte hlavu tamponu ke stěně zkumavky, aby se uvolnil antigen z tamponu, a poté jej nechte asi minutu stát
 3. Vytahujte tyčinku a přitom stlačte špičku tamponu, aby z tamponu vyteklo co nejvíce tekutiny. Použité tampony zlikvidujte v souladu s metodami likvidace biologického odpadu.
 4. Nainstalujte odkapávač na extrakční zkumavku a pevně ji uzavřete a nechejte asi 1 minutu stát.
 5. Otevřete sáček z hliníkové fólie a vyjměte testovací kazetu, přidejte 3 kapky (přibližně 100 µl) do otvoru určenému pro vzorek na testovací kazetě (nebo přidejte 100 µl pomocí pipety) a spusťte časovač.
 6. Po patnácti minutách lze vyčíst výsledek. Neprovádějte výklad výsledku po 20 minutách, jelikož výsledky testu již mohou být zkreslené.

INTERPRETACE VÝSLEDKŮ

Pozitivní:
Pokud se objeví jak kontrolní linie (C), tak testovací linie (T), znamená výsledek přítomnost
Antigen COVID-19 (SARS-CoV-2) ve vzorku. Výsledek je pozitivní COVID-19.
Negativní:
Pokud se objeví pouze kontrolní linie (C), výsledek ukazuje, že ve vzorku nebyly detekovány žádné antigeny COVID-19 (SARS-CoV-2). Výsledek je negativní COVID-19.
Neplatný:
Pokud se kontrolní čára (C) po provedení testu neobjeví, je výsledek považován za neplatný. Nejpravděpodobnějším důvodem selhání kontrolní linky je nedostatečný objem vzorku nebo nesprávné postupy. Zkontrolujte postup a opakujte test s novou testovací soupravou.

Omezení

 1. Kdykoli je to možné, použijte čerstvé vzorky.
 2. Pozitivní výsledky nevylučují bakteriální infekci ani souběžnou infekci jinými viry.
 3. Negativní výsledek může nastat, pokud je množství antigenu COVID-19 přítomného ve vzorku pod detekčními limity testu nebo pokud se nepodařilo odebrat antigen COVID-19 v nosní dutině pacienta.
 4. Negativní výsledky nevylučují infekci přípravkem COVID-19 a neměly by být používány jako konečný nebo jediný základ pro rozhodnutí o léčbě nebo řízení pacienta. Negativní výsledky by měly být brány v úvahu v souvislosti s nedávnými expozicemi pacienta, anamnézou a přítomností klinických příznaků a příznaků shodných s COVID-19. Pro přesnější výsledek testu opakujte testy nebo je potvrďte jinými testovacími metodami a doporučují se klinické nálezy.

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nenecháváme nic náhodě. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky. Tento test používáme k vlastnímu testování všech zaměstnanců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Diagnostika
Počet ks: 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: