Čistič na tiskový plát PURE 3D Cleaner 300 ml

Kód: P00712
199 Kč / ks 164 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Možnosti doručení
Čistič udržujte 3D tiskový plát v perfektní kondici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistič a odmašťovač na 3D tiskový plát PURE Cleaner 300 ml: Váš nezbytný pomocník pro dokonalou přilnavost

Představte si, že jste právě strávili hodiny navrhováním a přípravou svého 3D modelu, který se chystáte vytisknout. Jste nadšeni a plni očekávání, jak se váš nápad promění v hmatatelný objekt. Ale pak se stane to nejhorší - tisk se začne odlepovat od tiskové podložky a celý proces selže.

Abychom předešli takovým zklamáním, je důležité dbát na čistotu tiskového plátu. A právě zde přichází na scénu čistič a odmašťovač na 3D tiskový plát PURE Cleaner 100 ml. Tento malý, ale silný pomocník se postará o to, aby byl váš tiskový plát vždy v perfektní kondici.

Jakmile začnete používat PURE 3D Cleaner, uvidíte, že je to jako když máte svého osobního alchymistu. Tento čistič je totiž vyvinutý laboratoří Nanolab a jeho složení je navrženo tak, aby byl co nejefektivnější při čištění plátů 3D tiskárny. Navíc nezanechává žádné stopy ani zbytky, takže se nemusíte bát, že by váš tisk byl nějakým způsobem ovlivněn.

Příběh jednoho uživatele PURE 3D Cleaneru

Jednou nám napsal uživatel, který se snažil vytisknout složitý model vesmírné lodi pro svého syna. Přestože byl zkušeným uživatelem 3D tiskárny, potýkal se s problémem odlepování tisku od podložky. Doporučili jsme mu vyzkoušet PURE 3D Cleaner a jeho zkušenost byla úžasná.

"Když jsem poprvé použil PURE 3D Cleaner, byl jsem překvapen, jak snadno se aplikoval a jak rychle odstranil veškeré nečistoty z mého tiskového plátu. Poté, co jsem jej vyčistil, jsem znovu spustil tisk vesmírné lodi a tentokrát proběhl bez problémů. Syn byl nadšený a já vděčný za tento skvělý produkt," napsal nám.

Tento příběh ilustruje, jak může PURE 3D Cleaner pomoci dosáhnout lepších výsledků při 3D tisku. A co je ještě lepší, tento čistič lze použít i k čištění hotových výtisků, což zajišťuje dokonalý vzhled vašich 3D modelů.

Není divu, že PURE 3D Cleaner je tak oblíbený mezi uživateli 3D tiskáren. Jeho výborné čisticí vlastnosti a čistota 99,8% z něj dělají nezbytnou součást každého tiskového procesu.

Ať už jste začátečník nebo zkušený uživatel 3D tiskárny, doporučujeme vám vyzkoušet PURE 3D Cleaner a přesvědčit se o jeho účinnosti. S touto lahvičkou o objemu 300 ml (nebo menším balení 100 ml) budete mít jistotu, že váš tiskový plát bude vždy připraven k dokonalému tisku.

Klíčové vlastnosti čističe:

  • velmi efektivní
  • výborné čisticí vlastnosti
  • lze jej použít k čištění hotových výtisků
  • čistota 99,8%

Objem: 300 ml
Dostupné balení: 100 ml | 300 ml

Směs je klasifikována jako nebezpečná.
Obsahuje: propan-2-ol
CAS č. 67-63-0

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nenecháváme nic náhodě. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.

Legislativní informace, které tady musí být v této podobě: Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Používejte ochranné rukavice a ochranné brýle. Nevdechujte páry. Uchovávejte obal těsně uzavřený. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a/pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad. Může vytvářet výbušné peroxidy. 
NEBEZPEČÍ.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Objem: 300 ml
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 23.3.2023
+ Super čistič na tiskovýá plát k 3D tiskárně. Nemusí se používat jiný prostředek. Mám ho jen krátce, ale jsem s ním naprosto spokojený.