Dezinfekční gel patří k nejoblíbenějším dezinfekčním přípravkům doma i na cestách. Obsažené aktivní stříbro likviduje 99,9 % nežádoucích mikroorganismů a jemná konzistence gelu zanechává vaše ruce hebké. Díky jemné konzistenci se gely dobře roztírají a nelepí. Patří k bezoplachové péči, jsou tedy ideální na cesty, když si po delší dobu nemůžete umýt ruce vodou a mýdlem.

Likvidátor bakterií do kapsy. Používejte dezinfekční gel i na cestách

Vedle roušky je dalším nepostradatelným ochranným prostředkem dezinfekční gel, nejlépe také s obsahem nano stříbra. Do své domácnosti si nezapomeňte pořídit dávkovač dezinfekce, který umístíte vedle umyvadla nebo dřezu, případně hned ke vchodovým dveřím, abyste si dlaně mohli hygienicky ošetřit hned po příchodu domů. Dezinfekční gel však stále noste také při sobě. Máte hned několik možností.


Jak uchovávat produkty obsahující nanostříbro?

Koloidní nanostříbro a produkty NANO++ Silver můžete uchovávat za běžných podmínek, možné je použití chladničky, která prodlužuje jeho životnost.

Koloidní stříbro obsahující pouze stříbrné nanočástice nemusí být skladováno ve skleněných lahvích; nereaguje totiž s plastovým povrchem a může být tudíž prodáváno v transparentních PET lahvích, které umožňují vizuální kontrolu kvality výrobku.