Regenerační maska iMask

Kód: P00399
Akce Premium Tip na dárek 3 roky záruka
Značka: Angelli
10 390 Kč –13 %
Regenerační LED maska
10 390 Kč –13 % 8 999 Kč / ks 7 437 Kč bez DPH
Naskladňujeme
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Krása začíná zdravou kůží, proto vám Angelli přináší LED technologii, která vám pomůže dosáhnout vaší nejlepší pleti vůbec.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věříme, že krása začíná zdravou kůží, proto vám Angelli přináší technologii, která vám pomůže dosáhnout vaší nejlepší pleti vůbec

Kosmetické LED záření omlazuje a regeneruje poškozenou pokožku. LED světlo podporuje v kůži biochemickou reakci podobnou principu rostlinné fotosyntézy. Ošetření pokožky světlem o specifické vlnové délce můžete zlepšit její vlastnosti aktivací buněk v kůži bez poškození tkání a očí.

Klíč ke krásné pleti: iMask

 • zařízení iMask, určené pro zkrášlení obličeje, využívá vlny přirozeného světla, které jsou pomocí 119 LED diod přenášeny do pokožky
 • každá barva světla vykazuje příznivé účinky na konkrétní stav pokožky
 • iMask zabrání melaninového pigmentu
 • zlepší pružnost pokožky
 • redukuje a předchází vzniku vrásek, pomáhá v boji s mastnými partiemi

Červené světlo - omlazení pleti
630 nm: Červené světlo aktivuje kolagen v pleti, zvyšuje plnost obličeje, odbourává vrásky a zanechává hladkou omlazenou pokožku.

Modré světlo – léčebné procesy
415 nm: Modré světlo zklidňuje aknózní pokožku a urychluje její hojení, zmenšuje póry

Žluté světlo – zářivá pleť 
583 nm: Žluté světlo zmenšuje póry, redukuje pigmentové skvrny a červené žilky. Zanechává pleť zářivou bez tmavých tónů.

LED světelná terapie může pomoci léčit různé kožní problémy:

 • dermatitida
 • akné
 • matná kůže
 • ekzém
 • lupénka
 • růžovka
 • zjizvení
 • známky stárnutí, včetně vrásek a stařeckých skvrn
 • poškození kůže sluncem
 • hojení ran
 • jiné zánětlivé stavy kůže

Jak často provádět ošetření

 • 5-15 minut pro každé ošetření
 • 3 až 7 ošetření týdně
 • 1 až 2 ošetření týdně, jakmile se zobrazí výsledek.

Pravidelným používáním iMask uvidíte úžasné výsledky a přínosy pro zdraví. Přínosy byly prokázány četnými studiemi, takže věřte, že vaše pokožka bude mít prospěch z každého ošetření. Obvykle trvá 1 měsíc, než se projeví zlepšení v oblasti pokožky a zdravotních problémů. Začněte používat své "světlo" ještě dnes a budete mít zdravý a krásný život.

Jakou kosmetiku mám používat při používání masky?
Po použití LED masky použijte hydratační krém.

Jaká je doporučená frekvence a trvání procedury?
V ideálních podmínkách je doporučeno jednou denně 5-15 minut péče. Nedoporučuje se používat více než jednou denně. Počet procedur a dobu trvání lze snížit v závislosti na stavu pokožky.

Mám masku používat se zavřenýma očima?
Není to nutné, maska je bezpečná, je ale nejlepší si lehnout, zavřít oči, odpočinout si a uvolnit se.

Co mám dělat, když mám pleť příliš suchou?
Snižte frekvenci používání a po proceduře vždy použijte hydratační krém.
Pokud užíváte léky, poraďte se se svým lékařem o tom, zda nemohou způsobovat vysychání pokožky.

Balení obsahuje:
iMask - LED masku
Stojan na masku
Ovládání
USB nabíjecí kabel
Uživatelskou příručku

 
Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nenecháváme nic náhodě. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.

 

LED světelná terapie je populární neinvazivní ošetření pleti pro akné, poškození sluncem, rány a další kožní problémy.

Lidé si mohou vybrat, zda budou mít světelnou terapii LED v ordinaci dermatologa, nebo budou používat zařízení doma.
Ošetření využívá různé vlnové délky světla ke spuštění přirozených hojivých procesů pokožky k opravě pokožky. K dosažení výsledků je zapotřebí několik ošetření.

V tomto článku zkoumáme, jak funguje světelná terapie LED a kdo by mohl být dobrým kandidátem. Pokrýváme také možné vedlejší účinky.

Co je LED?

LED = světelná dioda. LED světla se používají od 60. let minulého století , ale lidé je teprve nedávno začali používat jako ošetření pokožky.
NASA původně vyvinula LED světla pro experimenty s růstem rostlin ve vesmíru. Od té doby však LED diody vykazují slibné výsledky při hojení ran a růstu lidské tkáně.

Různé vlnové délky světla v LED světlech, včetně modré a červené, pronikají pokožkou v různých hloubkách. Tato penetrace může spustit biologické procesy, které pomáhají pokožce omládnout a uzdravit se.

Modré světlo
Odborníci se domnívají, že modré LED světlo snižuje aktivitu v mazových žlázách, což jsou malé žlázy produkující olej v kůži. Toto snížení aktivity způsobí, že žlázy produkují méně oleje, což může zlepšit příznaky akné. Modré světlo může také redukovat určitý druh bakterií, které přispívají k akné tím, že způsobují zánět . Výzkum u zvířat naznačuje, že modré světlo může zlepšit hojení popálenin třetího stupně.


Červené světlo
Červené LED světlo může zlepšit jizvy a známky stárnutí, jako jsou vrásky. To. může udělat působením na fibroblasty, což jsou kožní buňky, které jsou zodpovědné za produkci kolagenu .
Kolagen je protein v kůži a dalších pojivových tkáních. Hraje roli při hojení kůže. Tělo produkuje méně kolagenu, jak člověk stárne, což způsobuje, že kůže vykazuje známky stárnutí. Červené světlo také snižuje zánět kůže.

Použití a výhody

LED světelná terapie může pomoci léčit různé kožní problémy:

 • dermatitida
 • akné
 • matná kůže
 • ekzém
 • upénka
 • růžovka
 • zjizvení
 • známky stárnutí, včetně vrásek a stařeckých skvrn
 • poškození kůže sluncem
 • hojení ran
 • jiné zánětlivé stavy kůže

Jednou z hlavních výhod LED světelné terapie je její bezpečnost. Podle výzkumu, LED světelná terapie má vynikající bezpečnostní profil.
Neobsahuje UV paprsky, které mohou být škodlivé pro pokožku. LED terapie je proto vhodná pro pravidelné používání.

Na rozdíl od chemického peelingu nebo laserové terapie, LED světelná terapie nezpůsobuje popáleniny. Ošetření je také bezpečné pro všechny typy a barvy pokožky

Funguje to?

Výzkum naznačuje, že světelná terapie LED může být účinná při hojení ran a jiných typech poškození kůže.

V minulosti NAVY SEALs používaly světelnou terapii LED k hojení ran. Léčba vedla ke zlepšení u více než 40% poranění pohybového aparátu u členů týmu. Rovněž se zkrátila doba hojení ran.

Pokud jde o kosmetické procedury, několik studií naznačuje, že zařízení pro světelnou terapii LED mohou zlepšit řadu kožních onemocnění, včetně lupénky a mírného až středního akné.

Podle Americké akademie dermatologie většina lidí s akné uvidí zlepšení svých symptomů díky použití světelné terapie LED, ale neměli by očekávat, že se veškeré akné vyléčí. Než si všimnete zlepšení vzhledu pokožky, je nutné absolvovat několik ošetření. Lidé obvykle vidí nejlepší výsledky několik týdnů po posledním ošetření. 

K udržení těchto výsledků může být také nutné mít následná ošetření.

Bezpečnost a vedlejší účinky

LED světelná terapie je obecně bezpečná. Postup je neinvazivní a nezpůsobuje pálení ani bolest. Odborníci však upozorňují , že dlouhodobé účinky těchto zařízení zůstávají neznámé.
Krátkodobé vedlejší účinky jsou vzácné. Pokud k nim dojde, mohou zahrnovat:

 • zánět
 • vyrážky
 • zarudnutí kůže

Jednotlivci by neměli používat terapii LED, pokud užívají určité léky, jako je isotretinoin (Accutane), na akné nebo používají topické léčby, které způsobují citlivost na sluneční světlo.  Lidé s kožními problémy by měli před použitím světelné terapie LED promluvit s dermatologem.

Jak používat

LED světelná terapie může probíhat u profesionála nebo doma pomocí domácího zařízení. Během profesionálního ošetření může dermatolog požádat osobu, aby si lehla pod LED světla, nebo může použít LED hůlku na kůži. Každá relace trvá přibližně 20 minut a může být zapotřebí až 10 relací. Poté se může člověk muset pravidelně vracet kvůli zachování výsledků.

Domácí zařízení LED mohou být pohodlnější. Mohou však být méně účinné než profesionální léčba. Při používání domácího zařízení je důležité dodržovat pokyny výrobce. Tato zařízení se obvykle dodávají ve formě masky, kterou si člověk nasadí na obličej po dobu několika minut, nebo hůlky, kterou používá na kůži.

LED světelná terapie je vhodná pro použití na jakékoli části těla, včetně obličeje, rukou, krku a hrudníku. Po ošetření není nutná žádná doba zotavení.

Závěr

LED světelná terapie se jeví jako bezpečná léčba pro několik kožních stavů, včetně akné, stárnutí pokožky, kožních ran a dalších problémů.
Výzkum naznačuje, že tato terapie nabízí slibné výsledky, i když lidé by neměli očekávat 100% zlepšení. Výsledky také nejsou vždy trvalé, takže může být nutná následná léčba.

Lidé, kteří by se chtěli dozvědět více o světelné terapii LED, by si měli promluvit s dermatologem.

Zdroj Medical News Today

Doplňkové parametry

Kategorie: LED terapie
Záruka: 3 roky
Barva: Bílá
LED barvy: červená, žlutá, modrá
Napájení: nabíjení přes USB
Počet diod: 119
Použití: regenerace pleti
Určení: unisex
Velikost: univerzální
Vlnová délka světla: 640-650nm/440-450nm/590-600nm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: