TIP #20 Zázrak pro tělo i mysl

Esenciální olej Citrus: Přírodní zázrak pro tělo i mysl

Představte si, že jste právě vstoupili do svěžího, zeleného háje plného zářivých citronovníků. Slunce se probíjí skrz koruny stromů a záblesky světla tančí na zemi pokryté listím. Vzduch je naplněn osvěžující vůní citrusů . Toto je přesně to, co představuje LeFleur 100% přírodní esenciální olej Citrus s listy citronové trávy.

Esenciální olej Citrus se získává lisováním čerstvých citronů a je součástí mnoha kosmetických přípravků. Vůně citrónu je považována za mírné afrodiziakum. Vůně může zlepšovat náladu a přinášet mentální pohodu a klid. A právě toto všechno nabízí LeFleur esenciální olej Citrus s listy citronové trávy.

Klíčové vlastnosti citrusu:

LeFleur 100% přírodní esenciální olej Citrus s listy citronové trávy je oblíbený v aromaterapii. Jeho osvěžující a povznášející vůně je ideální pro použití v aromalampách a difuzérech, které rozptylují jemné aroma do prostoru a pomáhají vytvořit příjemnou atmosféru.

Tento olej je také vhodný do sauny a koupele, kde může přispět k uvolnění svalů a zklidnění mysli. Stačí jen několik kapek do vody a vaše tělo i mysl budou hýčkány tímto přírodním elixírem.

LeFleur esenciální olej Citrus s listy citronové trávy můžete použít i do domácích úklidových přípravků, k provonění domácnosti nebo prádla. Přidejte několik kapek do pracího prášku nebo aviváže a užijte si svěžest citrusových plodů i ve svém šatníku.

Upozornění:

Přestože je tento olej 100% přírodní, nepoužívejte ho neředěné na pokožku. Vždy dodržujte doporučené dávkování a směsi s nosnými oleji, aby nedošlo k podráždění pokožky.

LeFleur esenciální olej Citrus s listy citronové trávy je skutečným pokladem pro vaše smysly. Jeho osvěžující vůně a přírodní složení vám pomohou udržet tělo i mysl v harmonii a přispějí k vaší celkové pohodě. Tak proč nezkusit tento zázrak přírody a přidat kapku svěžesti do svého života?

Článek pro Vás připravila Šarlota :-)