DÁRKOVÁ SADA Vitamíny pro Dědečka

Kód: 2599
Tip na dárek
Značka: Dr. Swiss
799 Kč / ks 713 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Tato dárková sada vitamínů pro dědečka byla pečlivě vybrána, aby smysluplně pokryla všechny důležité vitamíny a minerály, které jsou klíčové pro zdraví a vitalitu v pokročilém věku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každá lahvička v sadě je plná vitamínů, které dědeček potřebuje

Představte si ten okamžik - dědeček sedí v křesle, rozbaluje váš dárek a na krabičce vidí vaše jméno. Jeho oči se rozzáří a usměje se. "To je od tebe?" zeptá se a vy kývnete. A pak otevře krabičku a uvidí všechny ty vitamíny, které mu pomohou zůstat zdravý a silný. Je to jako byste mu dali dárek života.

Dárková sada vitamínů je víc než jen sbírka doplňků stravy. Je to projev lásky, péče a respektu, který chcete dědečkovi ukázat. Protože naši dědečkové si zaslouží to nejlepší v každodenní péči o jejich zdraví.

Omega 3-6-9 pro posílení srdíčka a imunity

Jako první z dárkových vitamínů se podívejme na Omega 3-6-9. Tyto esenciální mastné kyseliny jsou pro naše tělo naprosto klíčové, ale naše tělo je samo neumí vyrobit a tak je potřeba je přijímat stravou či formou doplňků stravy. A proč právě Omega 3-6-9? Tato kombinace esenciálních mastných kyselin hraje klíčovou roli v posílení srdíčka a imunity našeho milovaného dědečka.

Omega 3-6-9 je jako malý štít, který chrání dědečka před vnějšími vlivy. Je to jako mávnutím kouzelného proutku, který z něj dělá superhrdinu, který se nebojí žádných nástrah.

Hořčík + Vápník jako prevence osteoporózy

Dalším dárkem, který jsme pro dědečka vybrali je kombinace hořčíku a vápníku. Tyto dva minerály jsou jako Batman a Robin pro kosti. Společně tvoří nerozlučný tandem, který budou chránit dědečkovi kosti a svaly před zlomeninami a osteoporózou.

Hořčík a vápník budou pro dědečkovy kosti jako pevné základy pro dům. Bez nich by se dům zhroutil, stejně jako by se zhroutily kosti bez dostatečného množství těchto minerálů. Hořčík a vápník jsou tím nejlepším dárkem, který můžete vašemu dědečkovi dát.

Komplex vitamínů Senior VITAL proti vyčerpání a na kosti

Posledním ale neméně důležitým dárkem pro našeho dědečka je komplex vitamínů Senior VITAL. Tento komplex vitamínů je jako malá armáda, která bojuje proti vyčerpání a udržuje kosti silné a zdravé.

Neváhejte a udělejte radost svému dědečkovi. Vyberte naši dárkovou sadu "Vitamíny pro Dědečka" a nechte nás, abychom se postarali o zbytek. Na vás bude jen jednoduchý úkol: vyplnit do předepsaného pole vaše jméno :-)

Dárková sada obsahuje

Doplňkové parametry

Kategorie: Senioři
Dárková krabička: ano
Doplněk stravy: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: