PINK Čisticí pěna na skvrny od mazlíčků 500 ml

Kód: 2772/500
199 Kč / ks 164 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Čisticí enzymatická pěna byla pečlivě vyvinuta s ohledem na potřeby majitelů domácích mazlíčků. Její speciální složení účinně odstraňuje skvrny a nečistoty, které za sebou zanechají naši čtyřnozí přátelé.

Detailní informace

Objem: 500 ml
Připravujeme do prodeje | 2772/500
199 Kč / ks
164 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

PINK Čisticí pěna na skvrny od mazlíčků 500 ml 

Představte si situaci, kdy se vrátíte domů a váš milovaný čtyřnohý mazlíček zanechal na koberci nechtěný dárek. Nejedná se o situaci, kterou by kdokoliv z nás přivítal s otevřenou náručí. V Nanolabu jsme vášniví milovníci zvířat a pro tyto "nepříjemné momenty" jsme vyvinuli čistící pěnu jejíž unikátní složení je schopné efektivně odstranit i ty nejodolnější skvrny, ať už jde o moč, výkaly nebo jiné organické nečistoty. 

Klíčové vlastnosti

  • aktivní pěna čistí nejobtížnější skvrny a nečistoty
  • ideální na koberce, pohovky a předložky
  • neutralizuje pachy
  • efektivní čištění s minimálním úsilím

Jak Pink čistící pěnu používat:

  1. Před aplikací pěny odstraňte veškeré zbytky nečistot.
  2. Pěnu rovnoměrně nastříkejte přímo na postižené místo a nechte ji působit 5 minut.
  3. Po uplynutí doby působení a pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme následně omýt plochu teplou vodou pomocí houbičky, což zajistí důkladné odstranění veškerých zbytků nečistot i čisticí pěny.

Před použitím čistícího přípravku je důležité provést test stálosti barev na méně viditelném místě koberce. Vyhněte se použití tohoto produktu na materiály s "sametovým" povrchem, brokát nebo na jakékoli látky, které nejsou určeny pro vlhké čištění. Tento čistící přípravek není vhodný pro čištění hedvábí a orientálních koberců.

 
Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odstraňovače skvrn
Objem: 500 ml
Český výrobek: ano
Použití: čištění skvrn od zvířat

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: