Sada OD BABIČKY na výrobu šumivých koulí do koupele BABY s překvapením a vůní tutti-frutti

Kód: P00669
299 Kč / ks 247 Kč bez DPH
Naskladňujeme
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Velmi kvalitní šumivé koule do vany udělají z večerní koupele Vašich dětí božský zážitek. Po vhození do vody vytvoří šumivý efekt, zcela se rozpustí a uvolní příjemné aroma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada OD BABIČKY na výrobu 6 ks šumivých koulí do koupele BABY s překvapením ve formě figurky s náhodným motivem zvířátka, auta, dinosaura, astronauta...

Příjemnou a hravou atmosféru vám pomohou navodit šumivé koule vyrobené z poctivých surovin s pár kapkami esenciálního olejíčku vůně tutti-frutti. Při výrobě můžete do šumivé koule "potají" vložit překvapení a radost Vašich dětí bude dvojnásobná, až dárek nečekaně vyplave na hladinu. Figurka je vyrobena Nanolabem z biologicky rozložitelných rozstlinných materiálů.

Základ šumivých bomb tvoří jedlá soda. Spolu s kyselinou citronovou zajišťuje šumivý efekt. Jedlá soda rozpuštěná ve vodě má však i řadu zdravotních přínosů. Dokonale zbaví tělo mastnoty, potu, odumřelých částí pokožky a všech tělesných pachů.

Sada OD BABIČKY navíc obsahuje mořskou sůl, která má blahodárné zklidňující účinky na tělo i mysl. Mořská sůl pomáhá přirozeně čistit pokožku bez vysušení a nezpůsobuje její podráždění

Sada obsahuje vše pro domácí výrobu až 6 ks koulí. Všechny suroviny jsou velmi kvalitní a námi vyzkoušené na vlastní kůži. 

Dárek pro děti Made in Brno

Materiál figurky je hygienicky nezávadný a biologicky rozložitelnývyrábí z kukuřice, cukrové třtiny či řepy a opravdu se dá rozložit kompostováním.
Motiv figurky je náhodný a může to být například: 
zvířátko, auto, dinosaurus, astronaut...

Sada obsahuje suroviny:

  • 1 ks formička ve tvaru koule
  • 1 ks figurka "překvapení" k vložení k šumivé koule
  • 250 g jedlé sody
  • 130 g kyseliny citrónové
  • 130 g kukuřičného škrobu
  • 130 g mořské soli LeFleur
  • 20 ml kokosového oleje
  • 2 ks ampulka potravinářské barvy fialové a modré (neobsahuje konzervanty a geneticky modifikované suroviny)
  • LeFleur esenciální olej s vůní tutti-frutti

Skladování: skladujte v suchu v původním obalu. Uchovávajte mimo dosahu dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou, vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a/pokud je lze vyjmout snadno, pokračujte ve vyplachování, přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Nejedná se o hračku, jejímž účelem je pomoci dítěti naučit se vyrábět produkty. Není kosmetický přípravek, ale sada surovin které se dají použít k různým technickým účelům v domácnosti např. k výrobě domácího čističe nebo přípravku na vyčištění odpadu viz. návod k přípravě. 

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nenecháváme nic náhodě. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Do koupele
Vůně: tutti-frutti
Český výrobek: ano
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 20.12.2023
Objednala som ako darček, takže zatiaľ je neotvorený, tak skúsenosti nemám.