LeFleur 100% přírodní esenciální olej Měsíček

Kód: P00752
99 Kč / ks 82 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Představujeme vám LeFleur 100% přírodní esenciální olej. Tento jedinečný a luxusní produkt je pečlivě vyroben z nejkvalitnějších surovin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LeFleur 100% přírodní esenciální olej Měsíček lékařský 10 ml

Měsíček lékařský, bylinka, kterou si oblíbily už naše prababičky, které ho používaly na zklidnění pokožky. Oceňovaly jeho antibakteriální, antivirové a protizánětlivé vlastnosti. Zevně měsíček velice často přikládaly na rány ve formě obkladů na jakékoliv špatně se hojící rány, bércové vředy, křečové žíly... Měsíčkový esenciální olej se vyznačuje příjemnou bylinnou vůní s jemnými tóny. 

 Klíčové vlastnosti měsíčkového oleje:

  • 100% přírodní vonný olej
  • oblíbený v aromaterapii
  • do aromalamp a difuzérů
  • olej můžete použít do domácích úklidových přípravků, k provonění domácnosti, prádla...

Upozornění
Nepoužívejte neředěné na pokožku. 

Objem lahvičky: 10 ml
Vůně: bylinná, jemná, přírodní

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky. Aromaterapeutické účinky měsíčku lékařského: Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Obsahuje: Amyl Cinnamic Aldehyde Alpha, Linalylacetate, Linalool, Citronellol, d-Limonene, Hexyl Cinnamic Aldehyd, Mentanylacetat, 2,4-Dimethylcyclohex-3-ene-1-carbaldehyde, 1,8 - CINEOLE, Geranyl acetate, 2-Methyl-3-(4-isopropylphenyl)propanal

Legislativní informace, které tady musí být v této podobě: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařské ošetření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte obal jako nebezpečný odpad. VAROVÁNÍ.

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje
Objem: 10 ml
Vůně: Měsíček
Dávkovač: pipeta
Přípravek: olej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: