LeFleur 100% přírodní esenciální olej Vanilka

Kód: P00724
89 Kč / ks 74 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení

Představujeme vám LeFleur 100% přírodní esenciální olej. Tento jedinečný a luxusní produkt je pečlivě vyroben z nejkvalitnějších surovin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LeFleur 100% přírodní esenciální olej Vanilka

LeFleur 100% přírodní esenciální olej Vanilka je jako poklad ukrytý v lahvičce. Připomíná nám pohádkový příběh o Aladinovi a jeho zázračné lampě, která splnila všechna jeho přání. Tento olej je jako magický džin, který promění váš domov v místo plné klidu, tepla a radosti.

Tento esenciální olej je získán z nejkvalitnějších vanilkových lusků, které pocházejí z exotických ostrovů Madagaskaru a Réunionu. Vanilka je známá svým uklidňujícím účinkem na mysl a tělo, což ji činí ideální volbou pro ty, kteří hledají přirozený způsob, jak se zbavit stresu a napětí.

Esenciální olej Vanilka je také známý svými afrodiziakálními vlastnostmi, které mohou pomoci probudit vášeň a zvýšit intimní chvíle s vaším partnerem. Použijte jej ve svém ložnicovém difuzéru nebo přidejte několik kapek do lázně pro romantický a smyslný zážitek.

 Esenciální olej Vanilka:

  • vhodný do aromalap, její vůně ja uklidňující, uvolňující, afrodiziakální, relaxační.
  • vhodný do kosmetiky, mýdel, na výrobu vonných parfémových kompozicí a výrobu svíček.
  • vhodný na výrobu domácích čisticích přípravků. Více než 30 rad a tipů jak na eko úklid najdete v Lexikonu pro velký úklid.

Uplatnění v aromaterapii

Při použití v aromalampě nebo difuzéru se olej rozptýlí do vzduchu a jeho vůně se šíří po celém prostoru. Tímto způsobem můžete snadno vytvořit příjemnou atmosféru ve svém domově, kanceláři nebo jakémkoli jiném prostoru, kde potřebujete relaxaci a klid.

Objem: 10 ml
Vůně: sladká, vanilková
Alergeny: Coumarin; Piperonal; Hexyl Cinnamal; Linalool; Cyclamen Aldehyd

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nenecháváme nic náhodě. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.


Legislativní informace, které tady musí být v této podobě: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal ve sběrně odpadu. VAROVÁNÍ.

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje
Objem: 10 ml
Vůně: Vanilka
Dávkovač: pipeta
Přípravek: olej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: