LeFleur SWEET JASMINE vůně do auta ve spreji

Kód: P00692
99 Kč / ks 82 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
Unikátní aromatická směs čerstvých citrusových tónů pro použití v interiéru vašeho vozidla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LeFleur SWEET JASMINE vůně do auta ve spreji

Unikátní aromatická směs pro použití v interiéru vašeho vozidla s podmanivými tóny čerstvých citrusových tónů jež přechází k elegantní květinové vůni s obsahem pivoňky a konvalinky. Santalové dřevo dodává vůni eleganci.

TIP: jemně nasprejujte do interiéru vozidla nebo na textilní koberečky

Objem: 10 ml
Obsahuje: Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Trans-Rose Ketone-3 (Trans-Delta-Damascone)

Legislativní informace

Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů zapálení. KOUŘENÍ ZAKÁZÁNO. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou nasazeny a lze je snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/nádobu ve sběrně nebezpečného odpadu.

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nenecháváme nic náhodě. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně do auta
Objem: 10 ml
Vůně: Sweet jasmine
Použití: parfém do auta
Určení: unisex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: