Jak čistit konvici na výrobu vodíkové vody Angelli

Angelli konvice na výrobu vodíkové vody představuje moderní doplněk do každé domácnosti. Tato konvice je navržena tak, aby zvyšovala kvalitu vody tím, že vodu obohacuje o vodík. Vodík má prokázané pozitivní účinky na lidský organismus, včetně zlepšení hydratace a celkového pocitu vitality.

Aby konvice mohla nadále efektivně sloužit svému účelu a poskytovat vodu nejvyšší kvality, je zásadní udržovat ji v čistém a hygienickém stavu.
Čištění konvice je proces, který by neměl být podceňován. V průběhu používání může dojít k usazování vodního kamene a dalších nečistot uvnitř konvice, což může ovlivnit její funkčnost i kvalitu produkované vody. Proto doporučujeme, aby každý uživatel této konvice věnoval pozornost pravidelné údržbě.

Údržbu konvice vám doporučuje provádět jednou za 2 až 3 měsíce.

 Postup čištění konvice

  1. Pro čištění doporučujeme použít bílý ocet.
  2. Do konvice naleje 300 až 500 ml teplé vody, jejíž teplota by se měla pohybovat v rozmezí 40 až 60 stupňů Celsia.
  3. Následně přidejte 200 až 300 ml bílý octa.
  4. Poměr octa a vody je možné upravit v případě, že je konvice silně znečištěná a to až na poměr 1:1.
  5. Směs konvici promíchejte.
  6. Poté nechejte směs v konvici odstát po dobu 15 - 30 min.
  7. Posledním krokem čištění je důkladné vypláchnutí konvice čistou vodou. To je nutné provést několikrát, aby se z konvice odstranily všechny zbytky octového roztoku.

Pravidelnou údržbou a čištěním konvice si můžete být  jisti, že vaše voda bude vždy čistá a zdravá a že vám konvice bude sloužit dlouhou dobu a bez problémů.

 

Mohlo by se vám hodit