Nejvoňavější náhrada aviváže

Aviváž je tradičním pomocníkem při praní prádla, který zajišťuje jeho hebkost a příjemnou vůni. Ale co když hledáte něco trochu jiného, něco, co dodá vašemu prádlu ještě silnější a delší vůni? Pak je tu pro vás parfém do praní - nejvoňavější náhrada aviváže.

Parfém do praní se vyrábí z vysoce koncentrovaných esenciálních olejů, které dodávají prádlu intenzivní a dlouhotrvající vůni. Díky tomu je možné dosáhnout vůně, která přetrvává mnohem déle než u běžné aviváže.

Dávkování parfému do praní je velmi jednoduché - stačí přidat 5 ml produktu na 4-5 kg prádla. Tato malá dávka je díky vysoké koncentraci dostatečná k dosažení silné a příjemné vůně. Parfém do praní se přidává do přihrádky na aviváž v pračce, případně lze parfém použít při ručním praní.

Ať už máte rádi svěží, květinové, ovocné nebo jiné vůně, v nabídce parfémů do praní si jistě vyberete. Prádlo bude po praní nejen čisté, ale i voňavé a příjemné na dotek.

Parfém do praní je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí, aby jejich prádlo vonělo ještě intenzivněji a déle. Je vhodný pro všechny typy tkanin a nezanechává na nich žádné skvrny. Pokud tedy hledáte nejvoňavější náhradu aviváže, vyzkoušejte parfém do praní. Váš šatník bude díky němu vonět jako nikdy předtím.

Zdravím vás, Jarka z Nanolabu

 

Mohlo by se vám hodit