Recenze

Směrnice pro recenze na nanolab.cz | nanolab.sk 

1. Úvod
Vážíme si názorů a zkušeností našich zákazníků. Vaše recenze nám a ostatním zákazníkům pomáhají v rozhodování o nákupech a vylepšování našich služeb.

2. Kdo může napsat recenzi
Recenze na našem webu může napsat jen zákazník, který u nás nakoupil zboží. Tím se snažíme zajistit, že všechny recenze jsou autentické a relevantní.

3. Jak sbíráme recenze
Recenze sbíráme přímo na našem webu a také ze srovnávače Heureka.cz. Po nákupu na našem webu dostane zákazník e-mail s odkazem na formulář pro hodnocení.

4. Co by měla recenze obsahovat
V recenzi by měl být popsán konkrétní nákupní zážitek nebo zkušenost se zakoupeným zbožím. Cenime si jak pozitivní, tak i negativní zpětnou vazbu.

5. Pravidla pro psaní recenzí
Recenze by měla poskytovat konstruktivní a smysluplné informace. Je nepřijatelné využívat urážlivou terminologii, poskytovat zavádějící informace, sdílet osobní údaje třetí osoby nebo používat vulgární jazyk.

6. Zveřejnění a použití recenzí
Recenze mohou být zveřejněny na našem webu, v našich marketingových materiálech nebo na sociálních sítích. Zveřejněním recenze souhlasíte s jejím použitím pro tyto účely.

7. Kontrola recenzí
Všechny recenze procházejí Ověřením předtím, než jsou zveřejněny na našich stránkách. Tento proces nám pomáhá zajistit, že všechny recenze jsou v souladu s naší směrnicí.

8. Odmítnutí recenze
Vyhrazujeme si právo odmítnout recenzi, která porušuje naši směrnici nebo se jeví jako nepravdivá, zavádějící, urážlivá nebo obsahuje vulgární výrazy.

9. Soukromí
Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s našimi zásady ochrany osobních údajů. Nikdy nebudeme sdílet vaše osobní údaje s třetími stranami bez vašeho výslovného souhlasu.

10. Změny směrnice
Tato směrnice může být kdykoli změněna. Vždy budeme zveřejňovat nejnovější verzi na našich webových stránkách.

 

V Brně dne 1. června 2023                                       
Radim Opluštil – jednatel společnosti
Nanolab shop, spol. s r.o.