Veroval domácí test - Zánět močových cest 2 testy

Kód: P00769
329 Kč / ks 272 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení
Jednoduchý a rychlý domácí test rychle zjistí, zda máte zánět močových cest

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domácí test - Veroval Zánět močových cest 2 testy

Podráždění močového měchýře, nebo již zánět?

Někdy se stane, že naše tělo nám dává signály, které nejsme schopni správně rozpoznat. Příkladem takových signálů mohou být potíže s močovým měchýřem. Jak ale poznat, zda se jedná o zánět močových cest, nebo pouze o přechodné podráždění močového měchýře? 

Představte si situaci: Jana je mladá žena, která si všimla, že za poslední dny zažívá nepříjemné pocity při močení. Má pocit pálení a řezání, a navíc musí chodit na toaletu častěji než obvykle. Její kamarádka Petra jí řekla, že tyto příznaky mohou naznačovat zánět močových cest. Jana si ale není jistá - co když je to jen podráždění způsobené například nedávným užíváním antibiotik nebo konzumací kořeněných jídel?

V takovém případě by bylo ideální vyzkoušet domácí test Veroval Zánět močových cest. Tento test dokáže rychle a spolehlivě rozpoznat, zda se jedná o zánět močových cest nebo pouze o podráždění močového měchýře. 

Jakmile Jana provede test, zjistí, že její moč obsahuje zvýšené množství bílých krvinek, nitritu a bílkovin. To naznačuje, že se skutečně jedná o zánět močových cest. Díky tomu může Jana navštívit lékaře a začít s léčbou co nejdříve, aby se její stav nezhoršil.

Na druhou stranu, pokud by test ukázal, že se jedná pouze o podráždění močového měchýře, Jana by mohla vyzkoušet několik domácích opatření, která by jí pomohla zmírnit nepříjemné příznaky. Například by mohla pít více vody, aby proplachovala močový měchýř a snižovala koncentraci dráždivých látek v moči. Dále by se mohla vyhnout kořeněným jídlům a kofeinu, které mohou podráždění zhoršovat.

Domácí test Veroval Zánět močových cest je tedy skvělým pomocníkem pro ty, kteří si nejsou jisti, zda jejich potíže s močovým měchýřem jsou způsobeny zánětem nebo pouze podrážděním. Díky tomuto testu mohou být ujištěni o svém zdravotním stavu a případně začít s vhodnou léčbou co nejdříve.

Příznaky zánětu močových cest

  • Časté močení (většinou s malým množstvím moči)
  • Pálení a řezání při močení
  • Kalná moč
  • Bolestivý podbřišek
  • Zvýšená teplota

Jak test funguje?

Test ze vzorku vaší moči zjistí přítomnost bílých krvinek, nitritu a bílkovin. Na stejném principu funguje také laboratorní testování. I v domácím prostředí dosáhnete přesných výsledků. Spolehlivost testu Veroval pro zjištění zánětu močových cest je vyšší než 97 %.

Jednoduché použití

  1. Na testovacím proužku jsou 3 políčka s výsledky. Testovat tak můžete 3 parametry: bílé krvinky, nitráty a bílkoviny.
  2. Namočte testovací proužek na 2 sekundy do moči.
  3. Ujistěte se, že jsou ponořena všechna 3 testovací políčka.
  4. Po 1 minutě odečtěte výsledek.
  5. Pokud políčka změnila barvu, jsou všechny výsledky pozitivní.

Jedná se o zdravotnický prostředek. Před použitím čtěte pozorně návod k použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Diagnostika
Balení: 2 ks
Určení: unisex
Zdravotnický prostředek: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: