Destilovaná voda 1L

Kód: P00788
39 Kč / ks 32 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Naše destilovaná voda je vyrobena pomocí přesných demineralizačních technologií, díky kterým z ní odstraňujeme 99,9% nežádoucích minerálů a dalších látek. Výsledkem je absolutně čistá a jemně měkká voda s neutrálním pH ideální pro široké spektrum použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Destilovaná voda 1L

Destilovaná voda je zvláštní druh vody, který prošel procesem demineralizace. To znamená, že obsahuje minimální množství kationů a anionů, což jsou ionty s pozitivním nebo negativním nábojem. Výsledkem je bezbarvá, čirá kapalina bez zápachu a bez mechanických nečistot. Je to jako kdyby byla voda očištěna od veškerých stopových prvků, které by mohly ovlivnit její čistotu a kvalitu.

Taková voda má široké spektrum použití. Například ji můžete použít do žehliček, kde pomáhá předcházet usazeninám a zvyšuje životnost žehličky.

V chemických laboratořích je demineralizovaná voda nepostradatelná. Je používána jako základ pro přípravu různých chemických roztoků, které vyžadují čistou a stabilní vodu bez nečistot. 

Demineralizovaná voda se také používá při výrobě kapalin do ostřikovačů a chladicích kapalin. Tyto kapaliny musí být co nejčistší, aby nedocházelo k ucpání trysky ostřikovače nebo k poškození chladícího systému. Stejně tak je tato voda vhodná pro výrobu drogerie a kosmetiky, kde je důležitá čistota a kvalita složek.

Pro majitele automobilů je demineralizovaná voda užitečná při doplňování elektrolytu do akumulátorů. 

Ačkoli se demineralizovaná voda může zdát jako obyčejná voda, její výroba je složitý a precizní proces. V laboratoři Nanolab používáme nejmodernější technologie a postupy, které zaručují vodivost nižší než 7 µS/cm a pH hodnotu mezi 5,4 a 7,0. To znamená, že naše demineralizovaná voda je skutečně čistá a kvalitní.

Ať už jste chemik, majitel akvária nebo prostě jen potřebujete čistou vodu pro svou žehličku, demineralizovaná voda z laboratoře Nanolab je tou nejlepší volbou.

Oblast použití demineralizované vody

  • do žehliček
  • pro akvária
  • v chemických laboratořích
  • pro výrobu kapalin do ostřikovačů a chladicích kapalin
  • pro chemické roztoky
  • pro výrobu drogerie a kosmetiky
  • do akumulátorů

Nejvyšší kvalitu naší demineralizované vody zajišťuje laboratoř Nanolab www.ceska-laborator.cz

Ostatní názvy: distilled water, demineralizovaná voda, demivoda
CAS: 7732-18-5
EINECS: 231-791-2
Vzorec: H2O
Vzhled: čirá kapalina
Vodivost: <7 µS/cm
pH: 5,4-7,0

Balení: 1L
Dostupné balení: 1L | 3L | 1000L

Doplňkové parametry

Kategorie: Destilovaná voda
Objem: 1L
Český výrobek: ano
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JC Avatar autora | 6.9.2023
Doporučuji.