Dezinfekční sprej na ruce i předměty NANO+ Silver 300ml

Kód: P00149
99 Kč / ks 82 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
NANO+ Silver SPREJ 300 ml je jemný a přitom vysoce účinný dezinfekční přípravek osobní hygieny. Ničí až 99,9 % nežádoucích virů a bakterií. Navíc obsahuje jemnou vonnou esenci, takže zanechává příjemnou vůni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dezinfekční sprej na ruce i předměty NANO+ Silver 300 ml

Koncentrovaný dezinfekční sprej NANO+ Silver je osobní hygieny o objemu 100 ml na ruce a povrchy ničí až 99,9 % virů a bakterií. Dezinfekce má vysoce dlouhotrvající účinky, je velmi šetrná k pokožce, a je tak vhodná pro celou rodinu. Vaši pokožku zanechá čistou a voňavou, díky vonné esenci.

Návod na použití: aplikujte dostatečné množství přípravku. Naneste přípravek do dlaní a rozetřete po celé ploše rukou včetně nehtů a zápěstí. Roztírejte, až do okamžiku úplného vyschnutí přípravku na kůži. Provádějte až 10 krát denně nebo podle potřeby. Neužívejte vnitřně. Přípravek můžete použít i na dezinfekci ploch a předmětů

Účinná látka: 70g ethanol (denaturovaný)
Produkt: NANO+ Silver

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. 

 
Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky 

 

Naše dezinfekce F*CK COVID je vysoce účinná proti širokému spektru virů a bakterií, včetně COVID-19. Obsahuje 70% alkoholu, což je doporučená koncentrace pro maximální účinnost. S F*CK COVID budete mít jistotu, že vaše ruce i předměty jsou spolehlivě chráněny.

Ano, naše dezinfekce je šetrná k pokožce a lze ji používat opakovaně během dne. Obsahuje zvlhčující složky, které zabraňují vysušování pokožky. S F*CK COVID můžete udržovat své ruce čisté a chráněné bez obav z podráždění.

Samozřejmě! F*CK COVID je ideální nejen pro dezinfekci rukou, ale i pro různé povrchy a předměty, jako jsou klíče, mobilní telefony, klávesnice a další často dotýkané věci. Jednoduše nastříkejte dezinfekci na předmět a nechte působit. S F*CK COVID udržíte svou domácnost i pracoviště hygienicky čisté.

Ano, naše dezinfekce je vhodná pro všechny členy rodiny, včetně dětí starších 3 let. Díky kompaktnímu balení ve spreji ji můžete snadno nosit v kabelce, batohu nebo v kapse, takže je vždy po ruce, když ji potřebujete. S F*CK COVID bude vaše rodina chráněna před škodlivými mikroorganismy, ať jste kdekoli.

F*CK COVID je spolehlivá, účinná a snadno použitelná dezinfekce, která vám poskytne ochranu a klid v náročných časech. Naše jedinečné složení zajišťuje maximální účinnost proti virům a bakteriím, zatímco pečuje o vaši pokožku. S F*CK COVID uděláte pro sebe a svou rodinu to nejlepší pro zdraví a pohodu. Vyzkoušejte F*CK COVID ještě dnes a zažijte rozdíl v ochraně před mikroorganismy!

H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.
P233 Uchovávejte obal těsně uzavřený
P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a/pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
P501 Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce
Český výrobek: ano
Dávkovač: sprej
Materiál lahvičky: plast
Objem: 300 ml
Obsahuje alkohol: ano
Obsahuje peroxid vodíku: ano
Použití: na ruce
Přípravek: roztok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: