Dr. Swiss Enzymová kůra 100 kapslí

Kód: P00450
263 Kč –4 %
v622e0457839a8 enzym
263 Kč –4 % 250 Kč / ks 217 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení
Lidské tělo potřebuje enzymy k dokončení trávení potravy a rozložení živin do formy, které mohou být absorbovány v našem těle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr. Swiss: Enzymová kůra 100 patentovaných kapslí pro nejnáročnější uživatele, což odpovídá 100 dávkám.

Podpořte svoje zdravé a rychlé trávení pomocí směsi trávících enzymmů Dr. Swiss.
Dr. Swiss představuje ideální složení přípravku tak, aby přispěl k normálnímu stavu trávicío ústrojí. 

Trápí Vás potíže s trávením a zažíváním a nechcete je hned řešit užíváním léků? Nemusíte.

Enzymová kůra
Při nedostatku enzymů přecházejí nerozložené bílkoviny do tlustého střeva, kde podléhají procesům hnití a mohou způsobit trávicí problémy. Užíváním přípravku přispíváte k normálnímu trávení.

Klíčové vlastnosti přípravku: 

 • přispívá ke snižování hmotnosti 
 • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

 • napomáhá při pocitech plynatosti

 • přispívá k normální funkci trávení

Jaké enzymy působí pozitivně na trávicí systém a k čemu slouží?

Amyláza: primární enzym trávicí škrob, který se vylučuje v těle. Přesněji řečeno, štěpí sacharidy (polysacharidy) na menší disacharidové jednotky a nakonec je přeměňuje na monosacharidy, jako je glukóza. Enzymy hrají klíčovou roli při každé funkci v lidském těle. 

Proteáza: proteázy, též známé jako proteináza nebo peptidáza, jsou enzymy, které mají katalytickou funkci štěpit peptidové vazby z polypeptidového řetězce v konkrétním proteinu. Proteázy jsou pro lidské tělo nesmírně důležité. Jsou nezbytné pro trávení, neboť přeměňují bílkoviny nacházející se v potravinách na aminokyseliny. Kromě toho tento enzym může štěpit nestrávené proteiny a toxiny. 

Lipáza: velmi důležitý enzym v procesu trávení tukových látek (lipidů), které se nacházejí v lidském metabolismu nebo jako součást stravy. Hydrolyzuje tuky na menší části, takže je mohou střeva absorbovat. 

Celuláza: štěpí molekulu celulózy na monosacharidy „jednoduché cukry“, jako je beta-glukóza, nebo kratší polysacharidy a oligosacharidy. Lidé a jiná zvířata, kromě přežvýkavců, nemohou vytvářet celulázu. Mohou jej tedy pomocí fermentace rozložit jen částečně a nejsou schopni využít energii z vláknitých rostlin. Takže kdykoli lidé jedí rostliny, skutečně přijímají rostlinné buňky, vláknité buněčné stěny a celulózu z nich. Protože nejsou schopny produkovat enzym zvaný celuláza, vlákna jsou trávením strávená flórou z tlustého střeva fermentací. Tento konkrétní mechanismus však rozkládá pouze některá rostlinná vlákna. Ostatní jsou vyloučeny z těla. Na rozdíl od lidí mají krávy velké množství mikrobů, které tráví celulózu a rozkládají seno a trávu. Celkovou energii tedy berou pouhým požitím trávy.

Laktáza: enzym nacházející se v lidském těle, který funguje jako látka rozkládající disacharid laktózu a mléčné cukry. Tento enzym je mimořádně důležitý, neboť asimiluje mléčné cukry a bez něj by tělo nemohlo mít žádné výhody mléčných výrobků. Laktázu produkuje sliznice, která pokrývá tenké střevo, a dosahuje nejvyšší úrovně v kojeneckém věku, protože jediný největší zdroj kalorií (40%) pochází z mateřského mléka. Normálně by se produkce laktázy měla po tomto období zastavit, ale vzhledem k tomu, že žijeme v moderní společnosti s rozvinutým zemědělstvím, mléko najdete v každém obchodě v mnoha formách a tělo se mu dokázalo přizpůsobit. Hlavní výhodou laktázy je její schopnost štěpit molekuly laktózy a mléčné výrobky. To podporuje vstřebávání vitamínů a živin obsažených v mléce, které zlepšují imunitu a zvyšují pevnost těla. Když organismus přestane produkovat laktázu, mléčné výrobky ztratí nejen svoji výživnou sílu, ale dokonce se stanou škodlivými.

Maltáza: je enzym, který štěpí disacharid maltózu a nachází se v lidech, kvasinkách, bakteriích a rostlinách. Může strávit disacharidy na sladové cukry známé také jako monosacharidy. Během celého trávení se škrob přeměňuje na maltózu slinnými nebo pankreatickými enzymy známými také jako amylázy. Potom se vylučovaná maltáza transformuje na glukózu. 

  Složení - bylinná směs
  Prášková směs enzymů, Amyláza, Proteáza, Lipáza, Celuláza, Laktáza, Maltáza, Sacharáza: 360 mg/1 kapsle (RHP = nestanovena %)
  RHP = denní referenční hodnota příjmu

  Balení obsahuje: 100 ks kapslí 

  Doporučené dávkování:
  užívejte 1-2 kapsle denně společně s jídlem

  Upozornění:
  nepřekračujte doporučené denní dávkování, uchovávejte mimo dosah dětí a pamatujte, že doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Uchovávejte na suchém a chladném místě.

  Poradna

  Jak mám uchovávat vitamíny a doplňky stravy?
  Nejlepší je uchovávat vitamíny na chladném a suchém místě.

  Jaký je nejlepší způsob, kdy užívat vitamíny?
  Vitamíny doporučujeme užívat s jídlem pro optimální vstřebávání v době, kdy vám to vyhovuje.

  Mohu brát vitamíny po datu expirace?
  Jakmile produkt projde expirací, jeho konzumace není nutně škodlivá. Účinné látky však již nemusí dosahovat své uvedené účinnosti. V případě produktu s prošlou dobou použitelnosti je nejlepší tento produkt vyhodit do odpadu nebo odevzdat v lékárně a koupit nový. Při nákupu doplňků si vždy zkontrolujte datum spotřeby vytištěné na štítku.

  Mohu si vzít více než je uvedeno na etiketě?
  Doporučujeme se řídit se pokyny uvedenými na etiketě produktu. Pokud byste chtěli užívat více, než je doporučeno, doporučujeme vám poradit se se svým lékařem.

  Není lepší přijímat vitamíny prostřednictvím jídla?
  I když je lepší přijímat živiny prostřednictvím jídla – „S jídlem dostáváte celý balíček živin,“  dobře vyvážený talíř není zárukou, že dostanete vše, co potřebujete. Lidé, kteří mají problémy s vstřebáváním nebo chronická onemocnění nebo v těhotenství, mohou vyžadovat vitamíny a výživové doplňky.

  Produkty vytvářme stejně pečlivě, jako bychom je vyráběli pro vlastní rodinu. Můžete se spolehnout, že každý produkt obsahuje nejkvalitnější suroviny pro výrobu.

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Trávení
  Balení obsahuje: 100 ks
  Doplněk stravy: ano

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole: