Peroxid vodíku na úklid 3L

Kód: P00695
219 Kč / ks 181 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Proměňte svůj domov v čistý a bezpečný prostor pro celou rodinu. Tento univerzální čistič poskytuje neuvěřitelné možnosti čištění a dezinfekce, aniž by ohrožoval vaše zdraví nebo životní prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Peroxid vodíku 3% 3L v kanystru: na čištění a úklid

Představte si, že byste měli v ruce kouzelný lektvar, který by vám pomohl vyčistit a dezinfikovat téměř cokoli ve vaší domácnosti. Zní to jako sen? Ale co když vám prozradíme, že takový lektvar skutečně existuje? Peroxid vodíku 3% je přesně to, co potřebujete pro bezpečné a účinné čištění vašeho domova.

Naše babičky jej běžně používaly k ošetření drobných ran a oděrků i proti černým plísním na stěnách. Dnes se sice peroxid vodíku pro ošetření ran nedoporučuje, ale jeho čistící a dezinfekční schopnosti zůstávají stejně účinné.

Jak můžete peroxid použít

  • peroxid lze používat pravidelně pro běžné úklidové práce
  • můžete jej použít na mytí nádobí, čištění dřezů, utírání spotřebičů, klik a madel
  • můžete použít k očistě krmných misek, prostor a zařízení u infekčních zvířat
  • lze bezpečně čistit sauny, vířivky a sprchové kouty
  • můžete použít na čistění misek na mýdlo, sprchové boxy a věšáky ve veřejné šatně
  • pomůže odstranit skvrny z koberců, rozlité tekutiny, zvratky, krev
  • odstraní pachy od domácích zvířat
  • peroxid lze použít k čištění dětských vnitřních i venkovních hraček – jen je nezapomeňte poté důkladně opláchnout
  • odstraní vodní řasy z bazénu
  • naše babičky jej běžně používaly k ošetření drobných ran a oděrků i proti černým plísním na stěnách


Čištění oken a zrcadel: Peroxid vodíku může být použit jako alternativa k běžným čisticím prostředkům na sklo. Stačí ho nastříkat na sklo nebo zrcadlo a setřít papírovým ručníkem.

100 rad a tipů jak na eko úklid najdete v Lexikonu pro velký úklid.

Když budete potřebovat univerzální čistící prostředek, doporučujeme vám peroxid vodíku. Pomůže udržet váš domov čistý. Přípravek je přátelský k životnímu prostředí a bezpečný pro vaši rodinu.

Peroxid vodíku 3% technický.
Čirá bezbarvá kapalina.
Vzorec H2O2
Obsahuje bělicí činidla na bázi kyslíku.
Není nebezpečná látka.

Objem: 3 ltr
Dostupné balení: 100 ml | 500 ml | 1 ltr | 3 ltr | 5 ltr

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.
  

Na většině povrchů peroxid vodíku stačí nanést, nechat působit a poté setřít. Při čištění odolnějších skvrn můžete peroxid nechat působit déle nebo opakovat aplikaci.

Ano, peroxid vodíku 3% je bezpečný pro použití v domácnosti. Přestože je silným čisticím a dezinfekčním prostředkem, je bezpečný pro použití kolem dětí a domácích mazlíčků. 

Peroxid vodíku 3% je obecně bezpečný pro kontakt s kůží, ale může způsobit dočasné bělení kůže. Doporučujeme používat rukavice.

Peroxid vodíku začíná působit téměř okamžitě po aplikaci. Pro nejlepší výsledky doporučujeme nechat peroxid působit alespoň 10 minut před setřením.

Ano, peroxid vodíku 3% je účinný při bělení prádla a odstraňování skvrn. Přesto by se měl používat opatrně na barevném oblečení, aby se předešlo vyblednutí.

Ano, peroxid vodíku 3% je považován za ekologický úklidový prostředek. Rozkládá se na vodu a kyslík a nezanechává žádné škodlivé složky.

Náš peroxid vodíku úklid je k dispozici na našem webu. Je k dostání v drogerii Rossmann a déle v sítích velkoobchodů např. VMD drogerie, EVA..

Někdy se stane, že když si přinesete domů lahev peroxidu vodíku 3% a zjistíte po nějaké době, že se obal začíná nafukovat. Peroxid vodíku je nestabilní látka. Tento proces nafouknutí je zcela přirozený a neškodný. Nafukování obalu může být způsobeno také změnou teploty či tlaku. Například při přechodu ze studeného do teplého prostředí se peroxid vodíku rozpíná a zvyšuje tlak uvnitř obalu. Jak tedy řešit nafouklý obal s peroxidem vodíku? Není to žádný problém - jen stačí povolit víčko. Nebojte se otevřít obal a nechat uniknout nahromaděný plyn. Když uslyšíte syčení plynu unikajícím ven, máte jistotu, že situace je pod kontrolou. Je důležité si uvědomit, že toto nafukování není znakem špatné kvality produktu ani jeho zkažení. Peroxid vodíku je stále účinný a bezpečný k použití. Takže při dalším objevení nafouklé nádoby s peroxidem vodíku nemusíte panikařit - jen stačí povolit víčko a nechat uniknout nahromaděný plyn.

"3%" znamená: koncentrace peroxidu vodíku je tři procenta celkového objemu.

Ano, náš peroxid vodíku je stabilizovaný.

Plastovou lahev bez víčka odneste po použití do žlutého kontejneru. Kontejnery na plasty máme v České republice doslova na každém rohu a průměrně to k nim máme 96 metrů :-)

Peroxid vodíku 3% technický.
Čirá bezbarvá kapalina.
Vzorec H2O2
Obsahuje bělicí činidla na bázi kyslíku.
Není nebezpečná látka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Peroxid
Objem: 3000 ml
Koncentrace: 3%
Český výrobek: ano
Biocidní přípravek: ne
5
15x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 22.1.2024
+ Spolu s jedlou sodou a prostředkem na nádobí vyčistí i nevyčistitelnou skrvnu.

5
Avatar autora | 10.9.2023
Používám občas na namáčení ručníků a utěrek. Funguje.
5
Avatar autora | 31.8.2023
+ Výborný na plíseň na zdi podle našich babiček

5
Avatar autora | 22.8.2023
+ Skvělý pomocník při úklidu

5
VV Avatar autora | 11.8.2023
Peroxid používám na odstranění skvrn - i když jsem doteď nepřišla na efektivní poměr, protože mi fleky nezmizí hned po prvním praní, ale třeba při třetím :D každopádně používám také k dezinfekci různých věcí a to jsem velmi spokojená. Rozhodně budu zásoby doplňovat na nanolab :)
5
Avatar autora | 27.7.2023
Velký pomocník v domácnosti.
5
Avatar autora | 21.5.2023
+ Biologicky odbouratelný čistič

Na úklid, praní, desinfekci, bez reziduí jiných a nebezpečných chemikálií.
5
Avatar autora | 12.5.2023
+ Tento produkt jsem si vybrala pro bělení prádla, pomocníka při odstraňování skvrn a jako pomocníka pro úklid. Tento produkt patří k levnějším na trhu a myslím si, že nákupem nikdo neprohloupí, dá se používat mnoha způsoby. Funguje přesně podle mých očekávání a je dobrým pomocníkem v domácnosti.

5
Avatar autora | 19.4.2023
+ bělí zašlé prádlo
+ vyčistí skrvny na madraci (s jedlou sodou)
+ praktické balení
+ ekologické

5
Avatar autora | 23.3.2023
+ Peroxid je již součástí naší domácnosti a používám ho k čištění tak i k praní. Je to super prostředek.