PINK Kouzelný pěnivý prášek na čištění toalet

Kód: 2769/1 X
Novinka
Značka: Nanolab
od 1 Kč / balení od 1 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Vyzkoušejte Pink, kouzelný pěnivý prášek na čištění toalet a přesvědčte se o jeho mimořádných čistících schopnostech. Vaše toaleta  bude zářit čistotou a svěžestí s minimálním úsilím.

Detailní informace

Balení: 3 x 100 g
Připravujeme do prodeje | 2769/3 X
169 Kč / balení
140 Kč bez DPH
Balení: 1 x 100 g | Tester
Připravujeme do prodeje | 2769/1 X
1 Kč / balení
1 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

PINK kouzelný pěnivý prášek na čištění toalet

Objevte magii čistoty s naším zázračným pěnivým práškem Pink, určeným speciálně pro dokonalé čištění vašich toalet. Pink přináší nejen neuvěřitelnou čistící sílu, ale i jednoduchost a efektivitu použití. Balení obsahuje tři kusy, což zaručuje, že budete mít dostatek zásob na udržení vaší toalety v perfektním stavu po delší dobu.

Klíčové vlastnosti Pink čističe

 • samoaktivující se pěna čistí nejobtížnější skvrny a nečistoty
 • odstraňuje vodní kámen, zanechává toaletu nejen čistou, ale i hygienicky svěží
 • efektivní čištění s minimálním úsilím
 • ekologický s 99% přírodních ingrediencí

  Návod k použití: Otevřete sáček. Obsah sáčku nasypte BEZPROSTŘEDNĚ do vody v toaletní míse. Vyčkejte, než se vytvoří růžová pěna. Pěnu rozetřete pomocí WC kartáče. Nechte 10 - 15 minut působit. Toaletní mísu dočistěte WC kartáčem a spláchněte.

  Obsah balení: 3 sáčky po 100 g

   
  Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky 

   

  PINK pěnivý prášek je revoluční čisticí prostředek určený speciálně pro efektivní a snadné čištění toalet. Díky své unikátní formuli dokáže rychle odstranit vodní kámen, nečistoty a zanechá vaši toaletu krásně čistou a svěže voňavou.

  Nasypejte doporučené množství prášku přímo do toaletní mísy. Prášek začne okamžitě pěnit a pracovat na odstranění nečistot a vodního kamene. Po pár minutách jednoduše spláchněte a užijte si čistotu bez nutnosti drhnutí.

  Ano, PINK kouzelný pěnivý prášek je navržen tak, aby byl bezpečný pro použití v domácnostech s septiky. Jeho složení neškodí bakteriální flóře v septiku.

  PINK prášek je primárně navržen pro čištění toalet, ale jeho účinné složení může pomoci odstranit nečistoty a vodní kámen i z dalších keramických a porcelánových povrchů. Doporučujeme však vždy dodržet návod k použití a otestovat na malé neviditelné části před použitím na jiných površích.

  PINK prášek začne pěnit a působit okamžitě po kontaktu s vodou. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme nechat působit několik minut, aby pěna mohla plně rozpustit nečistoty a vodní kámen.

  Ano, PINK kouzelný pěnivý prášek je vyroben z bezpečných a šetrných složek, které jsou biologicky rozložitelné. Snažíme se minimalizovat dopad na životní prostředí a poskytnout našim zákazníkům ekologicky odpovědnou volbu.

  PINK kouzelný pěnivý prášek můžete zakoupit přímo na našich webových stránkách a v síti drogerií Rossmann.

  zde

   

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Čističe toalet
  Český výrobek: ano
  Použití: na toaletu

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole: