Plastová lahev s hliníkovým dávkovačem 500 ml

Kód: P00259
40 Kč / ks 33 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Prázdná lahvička s dávkovačem o objemu 500 ml. Lahvička je vyrobena z kvalitního plastu, má bílou barvu a lesklý povrch. Dávkovač si zvolíte podle výběru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tělo lahvičky: lesklá plastová lahvička/bílá plastová lékovka.
Barva: bílá.
Objem: 500 ml
Dávkovač: pumpička hliníková.
Hrdlo lahve rozměr: 24/410.
Průměr lahve: 64 mm
Materiál: PET.

Plastové lahvičky u nás koupíte v objemech 100 ml, 200 ml, 300 ml, 500 ml s různými druhy uzávěrů.

Všestranné využití
Věnujete se výrobě kosmetiky nebo vedete non toxic domácnost? Potřebujete rozprašovač na květiny, další na odmašťovač a další na dezinfekci? Tyto lahvičky s rozprašovačem jsou jako stvořené pro všestranné využití. Lahvičky je možné využít také na dezinfekční roztok, který je dobré používat na veřejných místech, v kancelářích či školách. Lahve stačí naplnit dezinfekčním roztokem a umístit tam, kde je bude moci využít co nejvíce osob. Vhodný dezinfekční roztok můžete u nás zakoupit i ve velkém balení.

Dezinfekční mýdlo stále po ruce
Dávkovače kosmetiky oceníte ve větší domácnosti stejně jako v kanceláři s několika koupelnami. Do dávkovačů stačí nalít dezinfekční mýdlo nebo gel a umístit je na dostupné místo, aby je členové domácnosti nebo kolegové mohli opakovaně používat. Na obal můžete nalepit cedulky nebo na ně psát lihovým fixem. Díky tomu vždy budete vědět, zda jde o mýdlo či gel. Lahvičky se také mohou hodit pro výrobu kosmetiky nebo do nich při cestování můžete dávkovat své oblíbené kosmetické produkty.

Ekologický materiál? Ano.
Lahvička je vyrobena z polyethylentereftalátu (PET), jehož výhodou je především vysoká odolnost a dobrá recyklovatelnost. Jakmile vám tedy za pár let lahvička přestane sloužit nebo si pořídíte novou, tuto můžete bez problému vytřídit.

Možné dávkovače

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové lahvičky 500 ml
Barva: Bílá
Materiál lahvičky: plast PET
Objem: 500 ml
Povrch: lesk
Průměr: 63 mm
Uzávěr: pumpička (aluminium) 24/410
Výška: 192 mm
Závit: 24/410

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: