TAED aktivátor

Kód: 2781/100
89 Kč / ks 74 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Vaše oblečení bude zářit čistotou a svěžestí jako po návštěvě profesionální prádelny. Bílá bude opravdu bílá, barvy budou živé a jasné.

Detailní informace

Balení: 100 g
Skladem | 2781/100
Můžeme doručit do: 16.7.2024
89 Kč / ks
74 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

TAED aktivátor

TAED je bezpečná organická sloučenina, která funguje jako aktivátor bělidel na bázi perkarbonátu sodného. Perkarbonát sám o sobě je skvělý pomocník v boji proti skvrnám a nečistotám, ale s TAEDem po boku se jeho účinnost zvyšuje až čtyřnásobně!

Jak to celé funguje? TAED při styku s vodou a perkarbonátem uvolňuje aktivní kyslík, který proniká hluboko do vláken a rozkládá i ty nejodolnější skvrny. 

TAED je, že aktivuje perkarbonát i při nižších teplotách. Zatímco samotný perkarbonát vyžaduje teplotu kolem 50 - 60°C s TAED můžete prát už od 30-40°C a dosáhnout stejných výsledků. 

TAED navíc působí jako změkčovač vody, takže se nemusíte bát, že by vám prádlo po vyprání ztvrdlo. Ba naopak bude hebké a nadýchané jako obláček

Používání TAEDu je velmi jednoduché: 1-2 lžičky TAEDu na 1 kg perkarbonátu sodného.

Barva: bílý prášek
Dostupné balení: 100 g
Obsahuje: TAED (tetraacetylethylendiamin) 
CAS: 10543-57-4

 

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.

 

TAED aktivátor, celým názvem tetraacetylethylendiamin, je organická sloučenina, která výrazně zvyšuje účinnost bělidel na bázi perkarbonátu sodného. TAED uvolňuje aktivní kyslík, který proniká hluboko do vláken a odstraňuje i ty nejodolnější skvrny. S TAEDem může být účinnost perkarbonátu až čtyřnásobná!

Ano, TAED je zcela bezpečná organická sloučenina, která je šetrná k vašemu prádlu i k životnímu prostředí. Nemusíte se bát žádných nežádoucích účinků na zdraví či na kvalitu vašeho oblečení.

Skvělou vlastností TAEDu je, že aktivuje perkarbonát i při nižších teplotách. Zatímco samotný perkarbonát vyžaduje teplotu kolem 60°C, s TAEDem můžete prát už od 30-40°C a dosáhnout stejných výsledků. Šetříte tak energii i náklady na praní.

TAED působí jako změkčovač vody, takže se nemusíte bát, že by vám prádlo po vyprání ztvrdlo. Naopak, s TAEDem bude vaše prádlo hebké a nadýchané jako obláček. Užijte si dokonale čisté a měkké prádlo s naším TAED aktivátorem.

Používání TAEDu je velmi snadné. Stačí přidat 1-2 lžičky TAEDu na 1 kg perkarbonátu sodného. Tuto směs pak použijte stejně jako běžný prací prášek. TAED se postará o zbytek a vy se můžete těšit na zářivě čisté prádlo bez námahy.

TAED aktivátor je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí dosáhnout vynikajících výsledků při praní bez použití agresivních chemikálií. Díky TAEDu můžete prátektivně i při nižších teplotách, což šetří energii a prodlužuje životnost vašeho oblečení. S naším TAED aktivátorem získáte perfektně čisté, hebké a svěží prádlo, a to vše s ohledem na životní prostředí i vaši peněženku.

Legislativní informace, které tady musí být v této podobě. Směs není klasifikována jako nebezpečná. Obsahuje: TAED (tetraacetylethylendiamin), CAS: 10543-57-4. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu v uzavřeném obale. Po vyprázdnění předejte obal k recyklaci. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Perkarbonát
Barva: Bílá
Hmotnost: 100g
Český výrobek: ano
Použití: aktivátor perkarbonátu
5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 31.5.2024
+ Funguje skvěle

5
Z Avatar autora | 2.5.2024
Super vychytávka
5
Avatar autora | 24.4.2024
Tetraacetyletyléndiamín aktivátor bielenia
5
Avatar autora | 11.4.2024
vše ok