Perkarbonát sodný 1 kg

Kód: P2384
109 Kč / ks 90 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Oxidační a bělící přípravek do praní. Při použití se rozkládá na neškodné složky: vodu a kyslík.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perkarbonát sodný 1 kg

Perkarbonát sodný je skvělým pomocníkem při praní. Díky jeho schopnosti uvolňovat kyslík je skvělým odstraňovačem skvrn. Stačí přidat lžíci do vaší průměrné várky prádla a během chvíle uvidíte, jak se vaše oblečení stává svěžím a čistým. A to vše bez použití chemických bělicích prostředků.

5 důvodů proč perkarbonát sodný

Účinný 
Je velmi účinný v boji proti skvrnám. Je to jako kdyby měl schopnost cestovat v čase a vrátit vaše oblečení do doby, kdy bylo nové a bez skvrn. Ať už jde o skvrny od vína, čokolády, kávy nebo trávy, percarbonát sodný je na to připravený.

Bezpečný a biologicky odbouratelný
Na rozdíl od mnoha chemických čistících prostředků je perkarbonát sodný biologicky odbouratelný a neškodný pro životní prostředí. Pracuje na bázi kyslíku, takže po použití se rozkládá na vodu, kyslík a sodu. Je to jako kdyby vaše prádlo čistil samotný Kapitán Planeta!

Univerzální
Můžete ho použít na jakýkoli druh tkanin. Jeho použití je bezpečné i pro barevné prádlo, takže nemusíte mít strach, že by vaše oblíbené červené tričko změnilo barvu na růžovou.

Šetrný na textilie
Je šetrný k tkaninám. Na rozdíl od chlóru neničí vlákna a pomáhá udržovat jejich kvalitu. Vaše oblíbené oblečení vydrží déle jako nové.

Cenově dostupný a ekonomický
A nakonec, je velmi ekonomický. Nepotřebujete ho používat v obrovském množství, aby byl účinný. A jelikož je šetrný k tkaninám, pomáhá prodloužit životnost vašeho oblečení a tím šetřit peníze.


Čistič skleněných nádob a hrnků: smíchejte perkarbonát sodný s vodou a použijte na čištění skleněných nádob a hrnků. Je skvělý pro odstraňování skvrn od čaje a kávy.

Dávkování: 

  • Pro běžné praní: přidejte 1-2 lžíce (15-30 gramů) přímo do bubnu pračky a poloviční množství na barevné prádlo, perte na více než 50 °C 
  • Pro silně znečištěné nebo zašpiněné tkaniny: Přidejte 2-4 lžíce (30-60 gramů) přímo do bubnu pračky a poloviční množství na barevné prádlo, perte na více než 50 °C 
  • Pro předem namočení tkanin: Rozpusťte 1-2 lžíce (15-30 gramů) perkarbonátu sodného na litr horké vody a nechte tkaniny namočené po dobu alespoň jedné hodiny nebo přes noc pro nejlepší výsledky.

TIP: Chcete prát při nižších teplotách a zároveň dosáhnout skvělých výsledků? Vyzkoušejte TAED aktivátor.

Balení: 1 kg
INCI: Sodium percarbonate
Vzorec: Na2CO3·1.5H2O2 

 

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.

Perkarbonát sodný je bílý prášek, který se používá jako ekologický a biologicky odbouratelný čistící a bělící prostředek. Je to bezpečný a účinný způsob, jak odstraňovat skvrny a nečistoty.

Ano, perkarbonát sodný je bezpečný pro použití na všech bílých a barevných tkaninách. Přesto doporučujeme vždy otestovat malou skrytou oblast před použitím na celém kuse.

Perkarbonát sodný se přidává přímo do bubnu pračky nebo do přihrádky na prací prostředek. Pro bělení a odstraňování skvrn můžete namočit prádlo do vody s perkarbonátem sodným před praním.

Ano! Perkarbonát sodný je zcela biologicky odbouratelný a nezpůsobuje žádné škodlivé účinky na životní prostředí.

Ano, perkarbonát sodný je bezpečný pro septické systémy a nezpůsobuje žádné škodlivé účinky.

Legislativní informace, které tady musí být v této podobě: Může zesílit požár; oxidant. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO tel.: 224 919 293 nebo lékaře. Odstraňte obsah/obal v místě určeném obcí. Obsahuje: Sodium Carbonate Peroxide (bělící činidlo na bázi kyslíku). NEBEZPEČÍ

Doplňkové parametry

Kategorie: Perkarbonát
Hmotnost: 1 kg
Český výrobek: ano
Použití: do praní
5
19x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 31.5.2024
+ cena
+ funguje

5
Avatar autora | 14.5.2024
Som veľmi spokojná
5
Avatar autora | 4.5.2024
Přidávám k prášku na bílé prádlo. Perfektně vyprané.
5
Avatar autora | 24.4.2024
Peroxouhličtan sodný je chemická zlúčenina uhličitanu sodného a peroxidu vodíka a funguje
5
Avatar autora | 26.2.2024
Na bílé prádlo super
5
Avatar autora | 23.12.2023
+ cena
+ krásně voní

5
Avatar autora | 26.10.2023
+ Funguje, jak má

5
Avatar autora | 26.9.2023
Zatím jsem vyzkoušela jen na praní a spokojenost
5
RM Avatar autora | 31.8.2023
Mile překvapená jak dobře funguje.
5
Avatar autora | 31.8.2023
+ Biologicky odbouratelný a šetrný na rozdíl od chloru

5
IH Avatar autora | 6.8.2023
Úžasný produkt, prádlo bílé jak snih, skvrny pryč. Troufám si říct, ze je snad lepší, jak Vanish.
5
Avatar autora | 27.7.2023
Bílé prádlo je bělejší a pomáhá na skvrny, zvyšuje účinnost pracího prostředku..