Perkarbonát sodný 2 kg

Kód: P2386
179 Kč / ks 148 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Oxidační a bělící přípravek do praní. Při použití se rozkládá na neškodné složky: vodu a kyslík.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perkarbonát sodný 2 kg  

Perkarbonát sodný je skvělým pomocníkem při praní. Díky jeho schopnosti uvolňovat kyslík je skvělým odstraňovačem skvrn. Stačí přidat lžíci do vaší průměrné várky prádla a během chvíle uvidíte, jak se vaše oblečení stává svěžím a čistým. A to vše bez použití chemických bělicích prostředků.

5 důvodů proč perkarbonát sodný

Účinný 
Je velmi účinný v boji proti skvrnám. Je to jako kdyby měl schopnost cestovat v čase a vrátit vaše oblečení do doby, kdy bylo nové a bez skvrn. Ať už jde o skvrny od vína, čokolády, kávy nebo trávy, percarbonát sodný je na to připravený.

Bezpečný a biologicky odbouratelný
Na rozdíl od mnoha chemických čistících prostředků je perkarbonát sodný biologicky odbouratelný a neškodný pro životní prostředí. Pracuje na bázi kyslíku, takže po použití se rozkládá na vodu, kyslík a sodu. Je to jako kdyby vaše prádlo čistil samotný Kapitán Planeta!

Univerzální
Můžete ho použít na jakýkoli druh tkanin. Jeho použití je bezpečné i pro barevné prádlo, takže nemusíte mít strach, že by vaše oblíbené červené tričko změnilo barvu na růžovou.

Šetrný na textilie
Je šetrný k tkaninám. Na rozdíl od chlóru neničí vlákna a pomáhá udržovat jejich kvalitu. Vaše oblíbené oblečení vydrží déle jako nové.

Cenově dostupný a ekonomický
A nakonec, je velmi ekonomický. Nepotřebujete ho používat v obrovském množství, aby byl účinný. A jelikož je šetrný k tkaninám, pomáhá prodloužit životnost vašeho oblečení a tím šetřit peníze.


Čistič skleněných nádob a hrnků: smíchejte perkarbonát sodný s vodou a použijte na čištění skleněných nádob a hrnků. Je skvělý pro odstraňování skvrn od čaje a kávy.

Dávkování: 

  • Pro běžné praní: přidejte 1-2 lžíce (15-30 gramů) přímo do bubnu pračky a poloviční množství na barevné prádlo, perte na více než 50 °C 
  • Pro silně znečištěné nebo zašpiněné tkaniny: Přidejte 2-4 lžíce (30-60 gramů) přímo do bubnu pračky a poloviční množství na barevné prádlo, perte na více než 50 °C 
  • Pro předem namočení tkanin: Rozpusťte 1-2 lžíce (15-30 gramů) perkarbonátu sodného na litr horké vody a nechte tkaniny namočené po dobu alespoň jedné hodiny nebo přes noc pro nejlepší výsledky

TIP: Chcete prát při nižších teplotách a zároveň dosáhnout skvělých výsledků? Vyzkoušejte TAED aktivátor.

Balení: 2 kg
INCI: Sodium percarbonate
Vzorec: Na2CO3·1.5H2O2 

 

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.

Perkarbonát sodný je bílý prášek, který se používá jako ekologický a biologicky odbouratelný čistící a bělící prostředek. Je to bezpečný a účinný způsob, jak odstraňovat skvrny a nečistoty.

Ano, perkarbonát sodný je bezpečný pro použití na všech bílých a barevných tkaninách. Přesto doporučujeme vždy otestovat malou skrytou oblast před použitím na celém kuse.

Perkarbonát sodný se přidává přímo do bubnu pračky nebo do přihrádky na prací prostředek. Pro bělení a odstraňování skvrn můžete namočit prádlo do vody s perkarbonátem sodným před praním.

Ano! Perkarbonát sodný je zcela biologicky odbouratelný a nezpůsobuje žádné škodlivé účinky na životní prostředí.

Ano, perkarbonát sodný je bezpečný pro septické systémy a nezpůsobuje žádné škodlivé účinky.

Legislativní informace, které tady musí být v této podobě: Může zesílit požár; oxidant. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO tel.: 224 919 293 nebo lékaře. Odstraňte obsah/obal v místě určeném obcí. Obsahuje: Sodium Carbonate Peroxide (bělící činidlo na bázi kyslíku). NEBEZPEČÍ

Doplňkové parametry

Kategorie: Perkarbonát
Hmotnost: 2 kg
Český výrobek: ano
Použití: do praní
5
20x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 28.5.2024
+ jeho využití v domácnosti je všestranné a ekologické

5
Avatar autora | 22.4.2024
Skvělý. Je potřeba používat jen ve studené vodě, pak je prádlo krásně bílé. Buď namočit předem a pak prát. Já dám do pračky kompletně i s pracím práškem, nechám cca 10-15 minut běžet, pak přeruším a dám odložený start, aby prádlo pár hodin stálo v "namáčecí" lázni a až pak se začalo prát. Velká spokojenost jak s výsledkem, tak s tím, že tímto způsobem na max využiju prací prostředky.
5
T Avatar autora | 17.4.2024
Velmi dobře odstranil všechny skvrny z oblečení miminka. Doporučuji
5
JK Avatar autora | 9.4.2024
Nenahraditelný pomocník při praní
5
KA Avatar autora | 28.1.2024
Velmi spokojená, super na skvrny
5
JS Avatar autora | 19.1.2024
Super výrobek, utěrky jsou jako nové, bez fleků. Dodání výrobku rychlostí blesku. Děkuji
5
Avatar autora | 23.12.2023
+ cena
+ krásně voni

5
Avatar autora | 6.12.2023
+ Dobrá cena
+ Praktické balení

5
Avatar autora | 23.11.2023
Dobré balení s odměrkou. Perfektně prádlo vypere. Děkuji
5
LJ Avatar autora | 21.10.2023
Doporučuji
5
Avatar autora | 21.9.2023
výborne odstraňuje škvrny
5
AZ Avatar autora | 10.9.2023
Používám pravidelně. Lepší než Vanish :-)
4
Avatar autora | 10.9.2023
Dělá co dělat má