AdBlue 10L - 60 ks na paletě

Kód: P00651
22 800 Kč / ks 18 843 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Mimořádně čistý roztok AdBlue speciálně vyvinutý pro dieselové motory se systémem SCR.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AdBlue kanystr 10L: 60 ks na paletě

Mimořádně čistý roztok speciálně vyvinutý pro dieselové motory se systémem SCR -- 600 litrů

Specifikace

  • 60 x 10L AdBlue
  • certifikovavý roztok AdBlue
  • odpovídá ČSN ISO 22241
  • značka Nanolab

Nádoba: kanystr 10L bílé barvy + flexibilní nálevka

AdBlue je vodný roztok močoviny, který se skládá ze 32,5 % z technicky čisté močoviny a ze 67,5 % z destilované vody*. Tento roztok pomáhá výrazně snižovat emise oxidů dusíku (NOx) u vznětových motorů, a zajišťuje tak i splnění stále přísnějších zákonem předepsaných norem pro výfukové plyny.

Pro osobní automobily jsou od 1. 9. 2015 na základě normy pro výfukové plyny Euro 6 závazné nové, přísnější mezní hodnoty oxidů dusíku pro osobní automobily se vznětovým motorem. Proto je nutné použít i pro mnoho osobních automobilů čištění výfukových plynů prostřednictvím AdBlue.

* technický název AdBlue je Aqueous Urea Solution AUS 32. Požadavky na kvalitu u AdBlue jsou stanovené v platné normě ČSN ISO 22241.

Přestože AdBlue je zařazen mezi neškodné látky, může reagovat s určitými materiály:

  • AdBlue může mít korozní účinek na některé kovy, a proto  při kontaktu s lakem automobilu ihned povrch opláchněte vodou.
  • pokud dojde při plnění nádrže pro AdBlue nacházející se v zavazadlovém prostoru k rozlití, doporučujeme provést následné opláchnutí vnitřního prostoru vodou a vykrystalizovaný AdBlue vysát vysavačem. Může vzniknout zbytkové znečištění.
  • může dojít ke znečištění textilií, tyto již pak případně ani nelze vyprat.

Skladovací podmínky: skladujte v chladných, ne však mrazivých skladech, při teplotě 8-30°C. Při teplotě -11°C dochází ke krystalizaci produktu.

 

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nenecháváme nic náhodě. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky. Používáme pro vlastní vozidla Kaiser.

Doplňkové parametry

Kategorie: AdBlue
Objem: 10 litrů
Počet ks: 60
Nálevka: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: