Dezinfekční balzám v sobě kombinuje účinnou dezinfekci, která likviduje nežádoucí bakterie, a krémovou péči o vaše dlaně. Aktivní stříbro likviduje až 99,9% bakterií, zatímco bambucké máslo a levandulové esence se starají o vaši pokožku. Jakmile se balzám vstřebá, zanechá na vaší pokožce ochrannou vrstvu zabraňující množení dalších bakterií. Používejte balzámy na ruce denně.

Blahodárné účinky bambuckého másla

Proč je nedílnou součástí našeho antibakteriálního balzámu právě bambucké máslo? A jaké vlastnosti v sobě tato surovina skrývá? Bambucké máslo se vyrábí z ořechů stromu máslovníku afrického, který roste především v Africe. Je veganské a navíc vhodné pro všechny typy pleti.

Bambucké máslo je bohaté na mastné kyseliny a vitamíny, především pak A, D, F a E. Vitamin E, též nazývaný tokoferol, je silným antioxidantem, který chrání buňky před volnými radikály a tím působí protizánětlivě a také jako prevence proti nádorovému bujení. Představuje tedy ideální surovinu vhodnou do antibakteriálního balzámu. Hodí se též k ošetření podráždění, popálenin, atopických exemů, lupenky, dermatitid, opruzenin u dětí a dalších neduhů.


Koloidní nanostříbro rozezná prospěšné bakterie od škodlivých

Nano stříbro, též koloidní stříbro, má schopnost zničit až 99,9 % choroboplodných zárodků a bakterií, nebezpečných virů a plísní, a navíc také parazitů. Co ale s těmi bakteriemi, které jsou našemu tělu prospěšné? Koloidní stříbro je umí rozeznat! Ničí tedy pouze tzv. anaerobní, tedy bezkyslíkaté, organismy, a ty aerobní, kyslíkaté bakterie, které jsou v lidském těle prospěšné, nechává být. Stříbro má navíc protizánětlivé účinky, napomáhá rozvoji buněk, neobsahuje volné radikály, čistí vodu a celkově dezinfikuje.