LeFleur 100% přírodní esenciální olej Skořice

Kód: P00952
99 Kč / ks 82 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Představujeme vám LeFleur 100% přírodní esenciální olej. Tento jedinečný a luxusní produkt je pečlivě vyroben z nejkvalitnějších surovin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LeFleur 100% přírodní esenciální olej Skořice

Esenciální olej ze skořice je vysoce koncentrovaný olej získaný z kůry skořicovníku. Má teplou, sladkou a kořeněnou vůni. Skořicový olej se často používá v aromaterapii pro jeho uklidňující a povznášející účinky. Skořice je známá svým stimulujícím účinkem na krevní oběh a dýchací systém. Její vůně povzbuzuje a dodává energii.

 Klíčové vlastnosti skořicového oleje:

  • 100% přírodní esenciální olej 
  • oblíbený v aromaterapii
  • do aromalamp a difuzérů
  • olej můžete použít do domácích úklidových přípravků, k provonění domova, prádla...

Proti nachlazení a chřipce: Olej má silné antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti. Přidejte několik kapek oleje do difuzoru a nechte ho vypařovat v místnosti.

Upozornění
Nepoužívejte neředěné na pokožku. V ideálním případě si udělejte tzv. Patch test.

Objem: 10 ml 
Vůně: charakteristická – teplá, sladká, kořeněná vůně
Obsahuje: Cinnamon Oil, CAS č. 8007-80-5


Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.

Esenciální oleje jsou silně koncentrované, aromatické esence získané z různých částí rostlin včetně květů, listů, kůry a kořenů. LeFleur 100% přírodní esenciální olej Skořice je jedním z nich.

Naše esenciální oleje jsou získávány prostřednictvím parní destilace nebo studeného lisování, aby se zachovala čistá a silná esence rostliny.

Esenciální oleje mohou být použity různými způsoby, jako například v difuzéru pro aromaterapii, přidány do koupelové vody pro uklidňující koupel, nebo smíchány s nosným olejem pro masáže.

Esenciální oleje jsou velmi koncentrované, takže je doporučeno je vždy zředit v nosném oleji před použitím na kůži.

Skořice má řadu léčivých vlastností. Má antiseptické a antimikrobiální účinky, může pomáhat snižovat stres a úzkost, a může také podporovat trávení.

Ačkoli je to vzácné, některé osoby mohou mít alergickou reakci na esenciální oleje. Doporučujeme provést malý test na kůži před plným použitím.

Esenciální oleje obvykle vydrží až 2 roky, pokud jsou skladovány správně. Měly by být uchovávány na chladném, tmavém místě mimo dosah dětí.

Ano, všechny naše obaly jsou navrženy tak, aby byly snadno recyklovatelné. 

Informace, které tady musí být v této podobě: Zdraví škodlivý při styku s kůží. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařské ošetření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte obal jako nebezpečný odpad. Po vymytí můžete předat k recyklaci. Obsahuje: Cinnamon Oil, CAS č. 8007-80-5

VAROVÁNÍ

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje
Objem: 10 ml
Vůně: Skořice
Dávkovač: pipeta
Přípravek: přírodní olej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: