LeFleur 100% přírodní esenciální olej Levandule s okvětními lístky

Kód: P00747
Premium
Značka: LeFleur
299 Kč / ks 247 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Možnosti doručení

Představujeme vám LeFleur 100% přírodní esenciální olej. Tento jedinečný a luxusní produkt je pečlivě vyroben z nejkvalitnějších surovin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LeFleur 100% přírodní esenciální olej Levandule s okvětními lístky: přírodní zázrak pro tělo i mysl

Náš esenciální olej je vyroben z nejkvalitnějších levandulových květů, které rostou na slunných svazích Provence ve Francii. Tento olej je tedy nejen 100% přírodní, ale také eticky získaný a udržitelný.

Jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších vlastností levandulového oleje je jeho schopnost uklidnit mysl a tělo. Ať už máte stresující den v práci nebo se potýkáte s nespavostí, stačí pár kapek tohoto zázračného oleje a budete se cítit jako znovuzrození. Představte si, jak se vaše starosti rozplynou jako pára nad hrnkem čaje.

Levandulový olej patří mezi nejoblíbenější a nejpoužívanější esenciální oleje na světě. Vůně je charakteristická, jemná s lehkými bylinnými a nasládlými tóny. 

 Klíčové vlastnosti levandulového oleje:

  • 100% přírodní vonný olej s okvětními lístky
  • oblíbený v aromaterapii
  • do aromalamp a difuzérů
  • olej můžete použít do domácích úklidových přípravků, k provonění interiéru, prádla...

Esenciální olej levandule je jako lahvička klidu a harmonie, kterou můžete mít stále po ruce. Ať už potřebujete uklidnit mysl po náročném dni, zlepšit kvalitu spánku nebo prostě jen provonět svůj domov, tento olej vám vždy poskytne přesně to, co potřebujete.

Upozornění
Nepoužívejte neředěné na pokožku. 

Objem: 30 ml včetně okvětních lístků 
Vůně: charakteristická – levandulová, květinová, jemně bylinná

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky. Aromaterapeutické účinky levandule: Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencíí. Obsahuje: Lavandula Hybrids abrial herbs oil.

Legislativní informace, které tady musí být v této podobě: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařské ošetření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte obal jako nebezpečný odpad. VAROVÁNÍ.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje
Objem: 30 ml
Vůně: Levandule
Dávkovač: pipeta
Přípravek: olej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: