100% Přírodní mentolové krystaly do sauny 100g

Kód: 2604
Akce
Značka: Nanolab
399 Kč –12 %
Mentolové krystaly do sauny 100g
399 Kč –12 % 349 Kč / ks 288 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Mentolové krystaly do sauny jsou určené k vytvoření relaxační atmosféry během saunování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% Přírodní mentolové krystaly do sauny 100 g

Pokud máte rádi saunu, pravděpodobně už víte, že za pomocí různých přírodních produktů si můžete zážitek z ní ještě více vylepšit. Jedním z takových produktů jsou mentolové krystaly, které se poslední dobou stávají čím dál tím oblíbenějšími. 

Mentolové krystaly jsou vlastně koncentrovanou formou esenciálního oleje, který je získán z listů a mátových rostlin, které jsou známé svými léčivými vlastnostmi. Když je přidáte do sauny, uvolní se z nich silná, osvěžující vůně, která napomáhá k lepšímu dýchání. Jsou to také skvělí pomocníci při boji proti únavě a stresu. Po dlouhém dni, kdy vás bolí hlava nebo cítíte, že se vám hromadí stres, není nic lepšího, než strávit chvíli v sauně s mentolovými krystaly.


Mentolové krystaly přidejte do medu a vytvořte pastu, kterou si poté můžete v sauně nanést na tělo. Spojení medu a mentolu je pro pokožku velmi příznivé.
Na jemný peeling těla vyzkoušejte při saunování nano houbičky.

Mentolové krystaly také pomáhají ulevit od bolesti svalů a kloubů, zlepšují krevní oběh a podporují detoxikaci těla. A pokud jste nachlazení, mentolové krystaly vám pomohou ulevit od ucpaného nosu a usnadní dýchání.

Použití: Stačí vhodit pár krystalů do saunového vědra s vodou a pak polévat rozpálené kameny v sauně. Výsledkem je okamžité uvolnění mentolové vůně, která naplní celou saunu. Dávkování krystalů záleží na velikosti sauny a intenzitě vůně, kterou preferujete. Pozor do vědra dávkujte opravdu velmi malé množství krystalů. Při použití mentolových krystalů je důležité dbát na to, aby nedošlo k přímému kontaktu s očima nebo sliznicemi. 

Složení: L-menthol
CAS:
2216-51-5
Balení:
100 g

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.

 


Hlavní účel mentolových krystalů do sauny je poskytnout osvěžující a relaxační efekt během saunování. Mentol  pomáhá uvolnit dýchací cesty a ulevuje od napětí. Mentolové krystaly jsou přírodní produkt.

Mentolové krystaly se jednoduše rozptýlí po saunových kamenech. Když se kameny ohřejí, krystaly se rozpustí a vytvoří osvěžující mentolovou páru. Dávkujte opravdu jen velmi malé množství krystalů

Pokud máte alergii na mentol, mohou tyto krystaly způsobit alergickou reakci. Pokud nejste si jisti, doporučujeme nejdříve použití konzultovat se svým lékařem.

Frekvence použití záleží na osobních preferencích. Někteří lidé je používají při každé návštěvě sauny, zatímco jiní je používají jen občas pro zvláštní relaxační zážitek.

To záleží na frekvenci použití a množství krystalů, které používáte při každé návštěvě sauny. V průměru by jedno balení mělo vydržet pro několik desítek saunových sezení.

Mentolové krystaly pomáhají uvolnit dýchací cesty, ulevují od napětí a stresu a zlepšují krevní oběh. Navíc mentol má antibakteriální vlastnosti, které mohou pomoci předcházet respiračním infekcím.

L-menthol, CAS 2216-51-5

Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce.
PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. 
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal ve sběrně nebezpečného odpadu.

Varování

Doplňkové parametry

Kategorie: Na tělo
Vůně: Mentol
Hmotnost: 100 g
Přírodní produkt: ano
Určení: do koupele | do sauny
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LT Avatar autora | 3.2.2024
Zatím použito 1x, stačily 2 krystalky a super intenzivní vůně.
5
MT Avatar autora | 28.11.2023
Krystalky jsme již použili. Je to silná vůně už při použití 2ks krystalek. Vůně pak byla cítit po celou dobu saunování.