LeFleur 100% přírodní esenciální olej Eukalyptus

Kód: P00959
99 Kč / ks 82 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

Představujeme vám LeFleur 100% přírodní esenciální olej. Tento jedinečný a luxusní produkt je pečlivě vyroben z nejkvalitnějších surovin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LeFleur 100% přírodní esenciální olej Eukalyptus 10 ml

Eukalyptus oceňovaly už naše prababičky. Použivaly ho při nachlazení, také do mastí k uvolnění bolesti svalů a při revmatu. Typickou eukalyptovou vůni zná téměř každý ‒ je svěží, chladivá a příjemná.

 Klíčové vlastnosti eukalyptového oleje:

  • 100% přírodní vonný olej 
  • oblíbený v aromaterapii
  • do aromalamp a difuzérů
  • olej můžete použít do domácích úklidových přípravků, k provonění interiéru, prádla...
  • pomůže uchránit před komáry a jiným obtížným hmyzem
  • v šatní skříni vám pomůže proti šatním molům

 
Eukalyptový olej je známý svými repelentními vlastnostmi, zejména proti komárům a klíšťatům. Pro použití jako repelent si můžete připravit směs rozředěním několika kapek eukalyptového oleje v nosném oleji.

Upozornění
Nepoužívejte neředěné na pokožku. 

Objem lahvičky: 10 ml eukalyptového oleje
Vůně: charakteristická eukalyptová - svěží, chladivá
Obsahuje: 
Eukalyptová silice; CAS 84625-32-1

 
Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky 

 

LeFleur esenciální olej Eukalyptus je vysoce koncentrovaný olej extrahovaný z listů eukalyptového stromu. Je 100% přírodní, bez přidaných chemikálií nebo syntetických složek, což zajišťuje jeho čistotu a kvalitu.

Esenciální olej Eukalyptus je známý svými antiseptickými, protizánětlivými a dekongestivními vlastnostmi. Pomáhá uvolňovat dýchací cesty, zklidňuje bolesti svalů a kloubů, a může být použit i jako přírodní repelent proti hmyzu.

Olej můžete používat několika způsoby: jako přísada do koupele pro relaxaci, přidáním do difuzéru nebo aroma lampy pro osvěžení vzduchu a podporu dýchání, nebo aplikací na kůži po ředění s nosným olejem pro masáž a úlevu od bolesti.

Doporučujeme konzultaci s lékařem před použitím esenciálního oleje Eukalyptus u dětí, těhotných nebo kojících žen. Pro děti a citlivé osoby je vhodné olej ředit větším množstvím nosného oleje.

Ano, ale vždy by měl být ředěn nosným olejem, jako je kokosový, mandlový nebo jojobový olej, aby se předešlo podráždění pokožky. Doporučené ředění je 1-2 kapky esenciálního oleje na 1 lžíci nosného oleje.

Při správném skladování (v chladu a temnu) může esenciální olej Eukalyptus vydržet až 3 roky. Po otevření se doporučuje olej spotřebovat do 12 měsíců pro zachování jeho nejlepších vlastností.

Legislativní informace, které tady musí být v této podobě: Při požiti a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Podezření na poškození reprodukční schopnosti nebo plodu v těle matky. PŘI POŽITI: Vypláchněte ústa. NEVYVOLAVEJTE zvraceni. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařské ošetření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte obal jako nebezpečný odpad.
NEBEZPEČÍ.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje
Objem: 10 ml
Vůně: Eukalyptus
Dávkovač: pipeta
Přípravek: olej
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 8.3.2024
Zatím nevyzkoušeno.