Přírodní čistič TOALET s vůní jahody 3 dávky

Kód: P00804
169 Kč / ks 140 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Přírodní čistící prášek vytvoří aktivní pěnu a krásně vyčistí toaletní mísu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní čistič toalet s vůní jahody: sada 3 dávky

Představujeme Vám přírodní čistič toalet s vůní jahody! Tento produkt vám umožní vyčistit vaši toaletu efektivně, rychle a bez použití škodlivých chemikálií. A navíc, jeho lahodná vůně jahody promění vaši toaletu v oázu svěžesti a čistoty.

Jak to funguje? Přírodní čistič obsahuje speciálně vyvinutý prášek, který po vysypání do toalety vytvoří aktivní pěnu. Tato pěna se následně postará o dokonalé vyčištění toaletní mísy, eliminaci nepříjemných pachů a zbavení míst bakterií. A to vše bez použití jediné kapky chemikálií!

Příběh jedné zákaznice

Jedna naše spokojená zákaznice, paní Marcela, se s námi podělila o svůj příběh: "Mám dvě malé děti a vždycky jsem se bála používat silné chemikálie na čištění toalety. Když jsem objevila přírodní čistič toalet, byla jsem nadšená! Nejenže mi ušetřil čas a úsilí při úklidu, ale také jsem si byla jistá, že moje děti nebudou vystaveny škodlivým látkám. A navíc, ta vůně jahody je prostě úžasná!"

6 výhod čističe toalet:

  • aktivní pěna perfektně vyčistí zašlou toaletu: už žádné drhnutí kartáčem po dlouhé minuty!
  • eliminuje nepříjemné pachy: vaše koupelna bude vonět jako čerstvě natrhané jahody
  • zbaví mísu bakterií: žádné nebezpečné mikroorganismy se vám už nebudou množit pod rukama
  • čistí vápenné usazeniny: díky přírodním složkám se zbavíte i těch nejtvrdších skvrn
  • 100% přírodní složení: žádné chemikálie, žádné toxiny, jen příroda a její síla.
  • cela biologicky odbouratelný: šetrný k životnímu prostředí a bez obav z kontaminace vody.

Jak použít přírodní čistič toalet s vůní jahody?

Je to snadné! Stačí do toaletní mísy vysypat sáček 1 a následně sáček 2 a nechat působit 10-15 minut. Poté stačí dočistit WC kartáčem a máte hotovo! Balení obsahuje 6 čistících sáčků, což odpovídá 3 dávkám.

Pro pravidelné čištění toalety doporučujeme používat přírodní octový čistič toalet. Tím zajistíte dlouhodobou čistotu vaší koupelny.

Balení: 3 dávky

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky. Obsahuje: kyselina citronová monohydrát, parfém/aroma (označení v souladu s Nařízením EU 648/2004 o detergentech)

Legislativní informace, které tady musí být v této podobě:  Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Uchovávejte mimo dosah dětí Používejte ochranné brýle. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Nevdechujte prach/dým/ plyn/mlhu/páry/aerosoly. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachován. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal ve sběrně odpadu. VAROVÁNÍ

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe toalet
Český výrobek: ano
Použití: na toaletu
Přípravek: prášek
Vůně: jahoda
5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
Avatar autora | 1.11.2023
+ Použité prvý krát a WC super čisté osobne som nič necítila - vôňa. Vôňu som nezaregistrovala.

5
Avatar autora | 14.4.2023
+ Voní krasně

5
Avatar autora | 8.4.2023
- Nic