Díky patentovanému složení nabízí PARA'KITO novou generaci produktů proti komárům a klíšťatům, které dosahují vynikající účinnosti kombinací aktivních látek a složení pro optimální ochranu, které můžete věřit.

Výhody repelentního náramku PARA'KITO

Výhody repelentního náramku PARA'KITO

Na rozdíl od komerčních sprejů z proti hmyzu k dostání v diskontních prodejnách, tak v repelentu PARA'KITO se používají pouze aktivní přírodní složky...


Proč kousnutí komárem svědí?

Proč kousnutí komárem svědí?

Samci komárů nekoušou člověka, ale samice ano. Zatímco oba se živí rostlinným nektarem a vodou, samice potřebují k rozmnožování také krev ve stravě. Samičky komárů mají dlouhé trubkovité ústní ústrojí, které jim umožňuje propíchnout vaši kůži a živit se vaší krví.

Když vás kousnou, vstříknou vám do těla sliny a odsají vám krev. Jejich sliny obsahují bílkoviny, na které je většina lidí alergická. Váš imunitní systém se rozběhne a způsobí, že se vytvoří červená skvrna


Mohu použít esenciální oleje na svědivé kousnutí?

Mohu použít esenciální oleje na svědivé kousnutí?

Kousnutí hmyzem může být nepříjemné, zejména pro lidi, kteří mají citlivou nebo suchou pokožku. Esenciální oleje nabízejí jednoduchý protijed. Některé esenciální oleje mohou pomoci zabránit kousnutí hmyzem. Podle některých výzkumů mohou neem, citronový eukalyptus a citronelový olej pomáhají odhánět komáry a některý další hmyz.

Další