Silný octový čistič NA SPRCHOVÉ KOUTY máta 500 ml

Kód: P00775
139 Kč / ks 115 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
Přírodní extra účinný octový čistič sprchových koutů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silný octový čistič na sprchové kouty 500 ml s vůní máty

Představte si, že jste právě přišli domů po náročném dni v práci nebo ve škole. Jediné, co si přejete, je užít si osvěžující sprchu a nechat stres a únavu spláchnout vodou. Otevřete dveře do koupelny a najednou vidíte svůj skleněný sprchový kout pokrytý vodním kamenem a mýdlovými usazeninami. Místo relaxace začínáte pociťovat frustraci a zklamání.

Ale nezoufejte! Máme pro vás řešení, které vám pomůže vrátit lesk vašemu sprchovému koutu a udržet ho čistým a svěžím. Silný octový čistič na sprchové kouty s vůní mmáty peprné od Nanolab je vaše tajná zbraň proti vodnímu kameni, špíně a nepříjemným pachům.

Tento čistič je inspirován tradičními metodami našich prababiček, které používaly ocet na odstranění nečistot a usazenin. Skleněné stěny sprchového koutu budou zářit jako nové, vodovodní baterie budou se budou lesknout a pryč budou i nepříjemné pachy.

6 výhod silného octového čističe:

  • efektivně odstraňuje vodní kámen a mýdlové usazeniny
  • účinný i bez drhnutí
  • biologicky rozložitelný; šetrný k životnímu prostředí
  • neobsahuje parabeny, fosfáty ani barviva 
  • zcela přírodní složení
  • pohlcuje pachy

Vhodné použití přípravku:

  • skleněné a plastové sprchové zástěny
  • skleněné obklady v koupelně a toaletě
  • umyvadla, tolalety
  • vodovodní baterie, nerezové dřezy, chromové doplňky

Před započetím prací doporučujeme otevřít okno a nechat větrat...

Použití: nastříkejte čistič na sprchový kout, nechejte cca 1-2 minuty působit (dobu působení přípravku je třeba určit individuálně na základě zkoušky na malé ploše) a poté opláchněte vodou. V případě potřeby opakujte celý postup. Vyleštěte mikrovláknovou utěrkou. Nepoužívejte na: hliník, železo, beton.

Balení: 500 ml

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky. Obsahuje: acetic acid, citric acid, aqua (označení v souladu s Nařízením EU 648/2004 o detergentech)

Legislativní informace, které tady musí být v této podobě:  Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Nevdechujte aerosoly. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékařem. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad. Vymytý obal předejte k recyklaci. VAROVÁNÍ

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistič do koupelny
Český výrobek: ano
Objem: 500 ml
Přípravek: sprej - roztok
Vůně: máta peprná
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KJ Avatar autora | 26.11.2023
Tohle je opravdu super pomocník. Pokud máte sprchový kout, tohle ho krásně vyčistí. Doporučuji.
5
Avatar autora | 25.9.2023
skvěle čistý sprchový kout